View Single Post
  #25  
Staro 05.10.2008, 19:02
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno Telefoni

Hej izvini D&D ali ja se nekad pitam da li mi zivimo u istoj zemlji lol ATT je ekskluziva za iphone - ja imam ugovor sa njima i za porodicni plan sa media paketom (taj internet sto spominjes je ukljucen), za dva iphones i internacionalnim paketom placam $100. Ipod je nesto drugo... T-mobile je skup (kao i svud u svetu) i jedino sto sudeci po mojoj firmi koja ima ugovor sa njima, imaju dobar deal za blackberry... losa im je pokrivenost west coast. Ko nema credit history mora da plati deposit - uzmite pay to go plan, sto vam je isto kao prepaid plan u Srbiji. Ono sto je sa ATT dobro je da nakon izvesnog vremena na pay to go ponude vam da predjete na post paid plan sa ugovorom bez deposita (tako je bilo kod mene, ja sam sa njima vec 6 godina
). Ja pay to go uzimam za svakog ko dodje u visit - $15 telefon sa $10 credita posle toga radis dopunu. To ce da zavrsi posao za pocetak. Kad dodjete ovde, bitno je da imate cell i da malo kosta - nista fancy. Opet, ja nemam licnog iskustva sa T-mobile, ali niko koga znam u LA ne ide sa njima, valjda postoji dobar razlog, nemam pojma lol
Reply With Quote