View Single Post
  #29  
Staro 27.11.2018, 22:00
ana2018 ana2018 je offline
Član
 
Datum prijave: 20.11.2017
US lokacija: Chicago
Poruke: 21
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
pocinje sezona kisa u ovoj oregonskoj vukojebini, doslo doba da se auto kupi...

do sad sam iznajmljivao uglavnom compact, sevca, nissan i hyundai i samo bih sevca preporucio jer mi se najvise svideo.

ne znam sta da kupim. Da li neko gvn za $500 dolara cisto za po grad umesto bicikla.

Ili mi mozda preporucujete neki leasing na par meseci. Rent-a-car je dosta skup na duze periode ne isplati se...

koliko kosta sat rada mehanicara otprilike 20 50 100 ili $500 ?!

ps.: Svensone nemoj da brines za automatic cim sednes u njega zaboravices na rucni menjac. A svaki automtik ima opciju da ga vozis i rucno ako bas bas hoces. Tj ako si lud...

Kupi nesto na leasing ili na kredit ako zelis da budes vlasnik na kraju perioda. Ako kupis gvn, onda racunaj da je radni sat majstora od 100$ na osnovu norma casa. To u nasem slucaju znaci da nam je majstor za ruke naplatio 105$ x 3h za zamenu zadnjih kocnica i diskova iako je radio efektivno 1,5h... Ovde se ne isplati placati usluge popravke. Zbog toga svi voze nova auta (osim zbog toga sto im se moze)...
Stari auto mozes da kupis ako ces samo da se svrckas po gradu pa ako crkne ondak tu i ostane dok ne izmozgas sta ces sa njim. Ako ti je auto potrban za rad/zivot onda je jeftin auto bacanje para
Reply With Quote