Tema: Ds260 - 2020
View Single Post
  #25  
Staro 14.05.2019, 14:02
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dusmanic Prikaz poruke
Evo i ovde da se javim. 09.05. sam saznao da sam izvucen, a 10.05. sam dobio sina !!!
Ne zna se sta je lepse.
Broj mi je 4xxx, deluje da je nizak i to je dobro, samo mi je sad malo zbunjujuce sad oko prijave bebe.
Imam par pitanja za sada:
1) Supruga i ja nemamo istu adresu u LK, a zivimo na trećoj privatno, da li svo troje moramo da se vodimo na istoj adresi, da li je to vazno za prijavu?
2)Da li mozemo da sackamo pasos za bebu da završimo pa da onda šaljemo DS260, uzimajuci u obzir nas broj?
3) da li mogu negde da vidim kako izgleda ds260, bojim se da ukucam CN i pokrenem popunjavanje da nesto ne zakljucam i zeznem
4) ima li neko preveden ds260 posto onaj link na pocetku ne radi?

Hvala unapred svima, ne znam sta me snaslo na brzinu i ne mogu jos da se pokupim.
Pozdrav
Nemate potrebe za brzim slanjem DS260 makar do avgusta/septembra, jer intervjui za vasu generaciju krecu tek od 1-og oktobra.
1) Samo iskreno odgovorite na sva pitanja, kao i na ta gde ste ziveli, zanemarite adrese u licnim kartama i pasosima;
2) Sa tim brojem mozete da cekate i do iduceg leta pre nego posaljete DS260 (intervju ce vam biti oko 2 meseca posto posaljete DS260), tako da je bolje da se organizujete oko odlaska u US kada vam najvise odgovara, pa onda i posaljete formular.
3) Ako je formular slican kao i pre dve godine, necete nista pogresiti ako krenete da popunjavate, dok formular ne submit-ujete skoro sve izmene su moguce
Reply With Quote