View Single Post
  #69  
Staro 01.10.2020, 03:41
kdragan77's Avatar
kdragan77 kdragan77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2015
US lokacija: Castle Rock Colorado
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 351
Pošalji Skype™ poruku korisniku kdragan77
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik damagon Prikaz poruke
Sad nesto pricao sa drugarom, kaze da se ne nadam puno oko ovog posla

Kaze po UPS Fedex USPS i slicnim kompanijama koje imaju jake unions prvo afro amerikanci dobijaju posao pa tek ako ostane za nas bele

Po mom dosadasnjem iskustvu mi belci, pogotovo koji dodjemo iz Evrope najvise smo diskriminisani, kinezi i crnci uzivaju najvece povlastice
Meni su stalno govorili za vrijeme kvalifikacije za vozaca ( za prvih radnih 30 dana ) " nije to za mene" " nije pravo vrijeme" " ne poznajes dovoljno ulice" itd itd. Ja sam im samo rekao nastavite raditi svoj posao i dajte mi mojih 30 dana da napravim scratch ( 5 dana za redom sve dostaviti sto je planiran dan za kvalifikovanog vozaca) . Meni je jasan taj military pristup da te demotivise jel kako ces se nositi sa poslom kada ne mozes trpiti kritiku.
Niko ti nece dati ovaj posao moras da uzeti i to je to. Oni te stalno prrate tih 30 dana sto u civilnim autima , sto putem gps i svih tim senzorima u kamionima. Stavljaju ti pogresne pakete , salju te po pick up , zovu te , kritikuju te ( stavljaju te pod pritisak da vide kako se nosis sa stresom).

Gdje mozete naci posao sa high school u Usa sa besplatnim osiguranjem za cijelu porodici, platom od 100k dolarica, penzijom 3000$ ( poslije odredjenih godina ) i 6 sedmica godisnjeg, polisom zivotnog osiguranjem 100k, short time desibilyty and long time desibility ( placeno 60% od bruto plate).
Zaštićeni ste ko medo u Titinoj drzavi niko vam ne moze dati otkaz jedino ako ste pocinili neko krivično djelo ili tako nesto. Union vam drzi ledja tako da nema zime . Naravmo mora se gristi i raditi
Jobs need to be done
__________________
[size="2"]DV-2015 - izvuceni
15.02.2016. - ZAGREB - ATLANTA- LEXINGTON KY
02.04.2018. Preseljenje u Denver Colorado
10.08.2021. Postali USA drzavljanini
UNION POSLOVI
BALKANS BAKERY
Reply With Quote