View Single Post
  #24  
Staro 09.05.2019, 18:47
Leksi Leksi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik neus Prikaz poruke
Pratio sam tvoje postove ovdje i bas mi je zao sto se tako zavrsilo.

Znas kako, prosle godine sam prvi put igrao i kao svi napravio klasicnu rookie mistake gdje sam bio ubijedjen da cu biti bas ja taj kojeg ce izvuci. Kad je izasla ta has not been selected poruka, bio je to kao hladni tus

Ove godine sam poslao bukvalno bez ikakvih ocekivanja. Aktivirao se na drugim poljima i poceo da sredjujem zivot i radim na vise frontova, od kojih neki idu iznenadjujuce dobro. Ovo saznanje da sam izvucen, sa ovako visokim brojem, mi je doslo kao doza olaksanja i nada da, ako bude kako treba, mozda sve sredim puno brze (sto je sjajno). S obzirom da je taj trenutak gdje je lutrija bitna svakako trenutno prilicno daleko, necu se previse nervirati i razmisljati, niti ce to znacajno uticati na aktivnosti koje imam u planu u narednom periodu. Ako bude sudjeno - bice Ovogodisnje izvlacenje bar zasada prati ogroman broj visoko izvucenih brojeva. Sta to znaci zasada niko nema pojma, al eto, uliva malu dozu nade. Koliko pratim DV 2019 generaciju, prakticno je pa izvjesno da ce vecina regiona izaci na current, tako da, nikad se ne zna.

Da sumiram ono sto sam zapravo htio da kazem sa svim ovim - bitno je ne osloniti se u potpunosti na DV i naci neki alternativni put ako se vec razmislja o inostranstvu.
Naravno,nikada se ne treba puno oslanjati na lutriju,jer to samo lutrija i šansa da te izvuku su jako male.Drago mi je kad vidim da je neko izvučen i zaista želim svima da stignu na red.Meni eto nije bilo sudjeno,pošto vidim da je ove godine mnogo bolja situacija.

Verovatno ljudi nisu mogli da otvore,ja sam tek drugi dan uveče uspela i to preko IP,neko je postavljao,na standardan način nisam nikako mogla.

I ja sam bila jedna od onih koji su se ulogovali na forum kad sam bila izvučena,jer su mi značile informacije,do tada nisam imala potrebu.

Tebi čestitam,i šta bude biće.
Reply With Quote