View Single Post
  #729  
Staro 07.04.2017, 11:20
boljeVreme boljeVreme je offline
Član
 
Datum prijave: 16.03.2017
Poruke: 26
Nepromenjeno

Postujem svacije misljenje ali daleko od toga da se slazem sa tobom kolega vezano za Turkish Airlines, ali isto tako moram priznati da sam zahvalan jer sve dok ima ljudi sa takvim razmisljanjem povremeno ce se stvarati razliciti disbalansi koji ce prouzrokovati cjene karata od 300 $

Ja licno letim Star Alliance zbog milja sto direktno utjece na cjenu karte.

A potpuno se slazem sa komentarom iznad, licno po meni isto tako nije potrebno suditi po tome i uskracivati se za neku dobru ponudu. TA je sest godina za redom proglasavan “Europe's Best Airline” licno ja sam izuzetno zadovoljan i smatram ih jednom od boljih ako ne i najboljom kompanijom u Star Allianci, licno meni su zadali zadacu jednoj Lufthansi itd.

Nemam nista osim rijeci hvale za TA i iskrene savjete da ko god gleda da ustedi koji dinar potrazi uvijek jeftiniju opciju bez ozbira koja to kompanija bila, pa taman se ona zvala Alitalia, Iberia... Navodim njih specificno jer je bio period njihove poslovno-finansijske nestabilnosti u kojem se nije znalo da li ce let, za koji imate regularno kupljenu kartu, poletjeti ili vas ostaviti na aeordromu bez objasnjenja ili obaveze.(odnosno zbog bankrota komapnije) Mada je bilo otkazanih letova bez bankrota i ostecenih na stotine, pa cak i SVE CESCI Lufthansini strajkovi koji mnoge putnike kostaju vremena letova novca itd. Postoje osiguranja u takvim prilikama i cesto se pronalaze alternativni letovi, ali isto tako zelim da znate da su te odgovornosti izuzetno ogranicene i jako precizno definirane tako da cesto ako letite sa vise razlicitih kompanija do finalne destinacije i jedna od njih odnosno strajk kao Lufthansini strajkovi prouzrokuje da propustite neki od narednih letova nije nuzno da ce oni da vam obezbjede alternativni let ili da vas finansijski kompenziraju za profulani let.

Sudeci po tome mnogo je dobar taj Turkihs Airlines, a kako karta rece i mnogo je povoljan!

Uslovno receno "jeftinih" karata u sustin ima uvijek samo se pronalasku treba dobro posvetiti, ali se i treba biti mnogo oprezan.
Reply With Quote