View Single Post
  #14  
Staro 09.05.2017, 23:34
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zoricans Prikaz poruke
Imam nedomicu OGROMNU.Popunila sam ds 260 nisam smela da ubacim sina koji je u februaru 2017 napunio 21god,ali u momentu apliciranja na lutriji imao je 20g.

Nisam sigurna da li sam ga uopste ubacila kada sam aplicirala za lutriju,a negde sam procitala ako ga sada dodam mogu sve da nas diskvalifikuju.Ne znam sta da uradim,ima li ko neki savet,da li da pisem u Kentaki da otkljucam formular ili da cekam da nam daju termin za intervju...Da li moze negde dase vidi svoja aplikacija za lutriju od prosle godine?
Na zalost, ukoliko na prijavi niste naveli nevencano dete koje je u tom trenutku imalo manje od 21 godinu sledi Vam diskvalifikacija, po pravilima lutrije. Cak i da ste ga naveli, on ne bio mogao da dobije vizu jer bi aging out-ovao i pre nego sto pocnu prvi intervjui, tacnije u septembru 2017. Zahvaljujem se Super moderatoru na njegovom objasnjenju. Ove godine broj "zamrznutih" dana je 210 i on se dodaje na datum rodjenja Vaseg sina. Cak i da je rodjen 28.feb + 210 dana = 26.sep
Jos jednom Vas molim da nam napisete svoj CN sa xxx na kraju da bi Vas uvrstili u tabelu.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote