View Single Post
  #17  
Staro 10.05.2017, 03:12
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik cherry¶dajz Prikaz poruke
Pozdrav svima! Unapred se izvinjavam ako postavljam trivijalno pitanje, ali jedini odgovor koji sam na njega uspela da nadjem na ovom forumu je iz 2010, a bojim se da je od tada, eventualno, nesto moglo biti izmenjeno.
Da li postoji rok u kome DS-260 formular treba da se popuni nakon sto saznamo da smo izvuceni? Jasno mi je da mora da se postuje rok do oktobra, ali mislila sam na neki kraci rok, da li tako nesto postoji? Cekam neke precizne podatke o adresi u USA koju bi trebalo da prijavim, pa se bojim da eventualno ne zakasnim sa slanjem tog formulara.

Drugi izvor informacija za sada nemam, pa najljubazniije molim za odgovor sto je pre moguce
Rok je dok ima viza, a to je obicno do kraja septembra naredne (u vasem slucaju 2018-te godine). DS-260 ipak treba poslati najkasnije mesec-dva ranije od zadnjeg moguceg dana za intervju/izdavanje viza. Ne postoji kraci rok. Gotovo da ne mozete nikako zakasniti i ako ste sada u dilemi da li da posaljete ove ili naredne nedelje/meseca, ne morate zuriti, jer ispada da imate jos nekih 15 meseci (ako ne i vise) da posaljete DS-260.
Reply With Quote