View Single Post
  #10  
Staro 22.10.2008, 23:32
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

@Leona:

tatina dalja rodjaka je i vise nego sto ti treba ovde, sasvim dovoljno za pocetak (mnogi nemaju ni to). Uostalom (sto rece i Seekimo) imas i nas ovde, bar savetima mozemo da ti pomognemo...

Razumem te potpuno... i roditeljska reakcija je klasicna u svakom pogledu. Nista cudno! Takodje, i ja sam pravo iz "moje sobe" otpalio, ni manje ni vise no 10 000 km daleko. A sad se keva hvali svakome, i ne vadi me iz usta. Jeste, zao joj je sto nisam tamo. Ali nikad vise nije ni pomislila da nesto ne mogu, i glavu dize do neba kad je neko pita za mene (pitaj Boga zasto - ja stvarno ne znam ). Hocu reci, sve je to normalno sasvim, nista nemoj da se uzbudjujes, radi na svojoj buducnosti i sve ce biti u redu.

I dalje pominjes "u ovim godinama", kao da ti je promaklo ono sto sam rekao da i ako te izvuku, ne ides sutra. Opusti se i nemoj previse da razmisljas o ovome. Nista te ne kosta da se prijavis. A ja bih rekao... ako te izvuku ove godine, ne razmisljaj se. Samo ces malko brze da odrastes, nista vise (a nije to ni tako lose).

I za ovo na kraju da znas da si u pravu. Do sad si mogla vec 3 puta da se prijavis umesto da diskutujemo ovde. hihihihi

Vici ako trebas neku pomoc oko prijave, tu smo da pomognemo, posavetujemo, ohrabrimo, ma sta god.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Seekimo Prikaz poruke
Leona,kako to mislis ,,nemam nikog u Americi,,...pa naravno da imas...UncleSrdjevica,
Gle sad ovo! Sad ja jos mator ispade, a?!
Ma znao sam ja da je ova 27-ma presudna, ali ja kontao samo za (vojsku, to jest).... znaci, i ujka se postaje sa 27, a?
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
Reply With Quote