View Single Post
  #15  
Staro 12.05.2018, 19:43
LxAxKxI LxAxKxI je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
US lokacija: Northport, FL
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik JaneGallagher Prikaz poruke
Da, ali je više puta na forumu pisano i o tome da su uzimali/gledali svedočanstva iz srednje, bez obzira što postoji i fakultetska diploma...Ja sam napravila i malu pauzu posle gimnazije, valjda sve to nije problem - ipak imam te diplome sa faksa, tako sam se i prijavila. Nerviraću se oko toga kad ( :P) me izvuku
Opusteno, prvo da te izvuku , a sto se tice diplome kao sto je ana009 i ostali napisali a i znam coveka koji je vanredno zavrsio srednju pa posle i fax i prosao je intervju bez problema..Tako da bitno je da ispunjavate jedan od uslova, a to sto su nekom gledali a nekom nisu diplome sve je to induvidualna stvar. Kao sto nekom kazu "Congratulations !!!" i "Welcome to USA" a nekome samo "poslacemo vam pasose DHL-om" i oboje prodju srecni i zadovoljni.

I ti isti sluzbenici u ambasadi su samo ljudi, pa tamo prodje dnevno minimum 50 ljudi za razlicite vrste viza. Zamisli da svakom odgovaraju isto kao roboti !!!!!

Svako ima neku svoju pricu ali na kraju svake svi smo isti --- mali zeleni i srecni
Reply With Quote