View Single Post
  #16  
Staro 13.05.2018, 19:49
Pollex Pollex je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.10.2017
YU lokacija: Tuzla
Poruke: 36
Nepromenjeno

Ja sam imao ovakvu situaciju i sad ne znam hoće li mi praviti problem :/
Nakon zavrčenih 8 godina osnovne škole upisao sam za veterinara i na žalost obnovim tu godinu, misleći ajde pao sam nema veze sad ću pokušati malo bolje jer pubertet je odradio svoje vidim ja da ću pasti ponovo i prebacim se onda u trogodišnju elektrotehničku školu i završim sve u roku ( trogodišnju ) odmah sam upisao redovno 4 razred ( tehničar računarstva), položio ujedno svu razliku predmeta za tehničara računarstva za 1,2 i 3 razred u prvom polugodištu četvrte godine. (Znate kako to već ide, da bi uradio bilo kakav kontroli iz nekog predmeta u četvrtom razredu predhodno sam morao položiti sve za taj neki predmet što nisam imao u trogodišnjoj školi, pa me oslobode koji čas više ili prije dođem u školu kako bi radio test za predmet npr "programiranje" za 1,2 i 3 razred i onda idem redovno polazem taj dan i test zajedno sa svojim razredom rednovno isto iz programiranja)
Pitanje je zapravo, hoće li mi praviti problem ovaj 1 razred što sam obnovio veterinarske škole jer svjedočanstva za njeg nemam, kako ću imati kad taj razred nisam završio O_O. Jer mi sad ima šuplji prostor između osnovne i srednje škole u periodu od 1 godine :/
__________________
DV-2019 x2 First time. HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote