View Single Post
  #17  
Staro 13.05.2018, 20:05
JaneGallagher JaneGallagher je offline
Član
 
Datum prijave: 20.10.2017
US lokacija: San Francisco
YU lokacija: Beograd
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Pollex Prikaz poruke
Ja sam imao ovakvu situaciju i sad ne znam hoće li mi praviti problem :/
Nakon zavrčenih 8 godina osnovne škole upisao sam za veterinara i na žalost obnovim tu godinu, misleći ajde pao sam nema veze sad ću pokušati malo bolje jer pubertet je odradio svoje vidim ja da ću pasti ponovo i prebacim se onda u trogodišnju elektrotehničku školu i završim sve u roku ( trogodišnju ) odmah sam upisao redovno 4 razred ( tehničar računarstva), položio ujedno svu razliku predmeta za tehničara računarstva za 1,2 i 3 razred u prvom polugodištu četvrte godine. (Znate kako to već ide, da bi uradio bilo kakav kontroli iz nekog predmeta u četvrtom razredu predhodno sam morao položiti sve za taj neki predmet što nisam imao u trogodišnjoj školi, pa me oslobode koji čas više ili prije dođem u školu kako bi radio test za predmet npr "programiranje" za 1,2 i 3 razred i onda idem redovno polazem taj dan i test zajedno sa svojim razredom rednovno isto iz programiranja)
Pitanje je zapravo, hoće li mi praviti problem ovaj 1 razred što sam obnovio veterinarske škole jer svjedočanstva za njeg nemam, kako ću imati kad taj razred nisam završio O_O. Jer mi sad ima šuplji prostor između osnovne i srednje škole u periodu od 1 godine :/
Koliko sam ja shvatila neophodno je da se ima 12 godina školovanja u kontinuitetu, redovno. To znači najmanje osnovna i srednja škola 4. stepen. Iz ovoga što pišeš čini mi se da ti ne ispunjavaš taj uslov, zbog tog prekida. Moja situacija je slična (jedna godina gimnazije završena vanredno), ali sam se ja prijavila sa faksom (master), pa verujem da u tom smislu ispunjavam taj uslov.
Reply With Quote