View Single Post
  #16  
Staro 03.03.2018, 08:49
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik chicagopn Prikaz poruke
$250 deductible je deo koji ja moram da platim prilikom neke opravke na svom vozilu ostalo placa osiguranje, visima deductible zavisi od istorije tvoje voznje recimo za dete koje je tek polozilo vozacki taj deductible moze biti i $1000

Liability je obaveni deo i pokriva ako ja nanesem nekom stetu , ako ja sam udarim u drvo i ostetim svoj auto ja moram platiti opravku + drvo

Camry je odlican moj je xle v6 ja sam ga kupio sa 40000mil sad ima 140k zamenio alternator vodenu zupcasti kais i prednji i zadnji lageri , skoro kompletan prednji trap zena vozila uber kad je ostala bez posla nekih 6 meseci a pre toga je radila amazon delivery sa tim autom pa je moj auto malo vise pohaban nego sto bi trebalo sa 140 k
Zamena ulja za camry je $30 , alternator $250 sa ugradnjom zamena zupcastog kaisa sa vodenom pumpom i spanerima $900 to su veci kvarovi jednom godisnje je pozeljno uraditi tune up ili veliki servis zamena svecica i filtera ulja maziva to bude $300 ulje se menja na 3000 do 5000 mil i ima shopova na svakom uglu
Hvala puno na detaljnom odgovoru. Ovo su vredne informacije.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote