View Single Post
  #56  
Staro 06.10.2018, 22:15
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Prvo te istrese USCIS sto se tice provera (npr mojoj drugarici su trazili dodatne dokaze o vezi da posalje kao da ne ispunjava uslov za verenicku vizu jer se nije videla u prethodne dve godine sa verenikom a ona zivi u BGu, par dana on kod nje, par dana ona kod njega, poslali 30ak fotki u periodu od 3 godine), nakon toga se dokumenta salju u NVC gde isto proveravaju i onda ceo tvoj dosije sto si slao stize u ambasadu. Ja zaista nisam imao problema oko tog dokazivanja jer sam ja 10 godina sa svojom zenom, zivimo 5 godina zajedno.

Pitanja kad ste ze upoznali, kako, da l zivite zajedno, kad ste se vencali, gde, koliko ljudi je bilo na vencanju. Pogledala fotke koje smo slali USCISu i pitala da svaku kazemo sta je. Intervju je bio stvarno lagan za mene jer se dugo znamo, zivimo zajedno (sto je jako retko kod ovih viza, uglavnom zive razdvojeno jedno u SRB drugo u US) i nemamo nikakve otezavajuce okolnosti (velika razlika u godinama, razlicita veroispovest, jezik itd).


Znam da kad ljudi ostaju na crno u Americi i rade tamo promenu statusa sam razgovor je mnogo rigorozniji ali brze traje.
Reply With Quote