View Single Post
  #24  
Staro 20.02.2019, 19:55
Jocovics's Avatar
Jocovics Jocovics je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2018
US lokacija: Somewhere over the rainbow
YU lokacija: Pancevo, RS
Poruke: 123
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Ima nizih zgrada do 3 sprata (obicno su to stanovi za iznajmljivanje), ali mislim da su 95% kuce.
Jel mozes mozda da uporedis cene rentiranja sa npr. zillow.com, sa stvarnim cenama? Meni se sve cini da je nerealno. Da li si imao problema sa inajmljivanjem? Posto (predpostavljam) nemas kreditnu istoriju?

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
2. Upoznao sam neke nase ljude. Bio sam kod njih u poseti.
Zasto me interesuje Srpska zajednica? Zato sto ramisljam da kada bih ja npr. otisla u Hjuston, gde nemam nikog, najlogicnije mi je da se njima obratim ako negde zapne. Odem u crkvu i viknem na maternjem: "ljudi pomagajte".

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Bio sam par dana nakon dolaska u SSA i rekli su mi da moram da cekam. I ja cekam... Sta cu, jadan...
Upravo sam procitala na drugoj temi da se ceka i 3 nedelje. A ja bila u zabludi da se dobija odmah. takodje sam mislila da mozes da polazes vozacki sa potvrdom da si aplicirao za SSN.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Trenutno sam u Sugar Land-u. Delu koji je blizi Ricmondu i Missuri City-ju. Nadam se da cu se preseliti sledece nedelje u Alief.
Znaci ne svidja ti se Sugar L.? Samo zbog nedostatka javnog prevoza ili ima jos nesto?
__________________
DV2005-DV2018 - Not Selected
DV2019 - Selected
CASE N-2019EU21xxx
DS260-15.9.2018.
INTERVJU-24.5.2019.
VIZA U PASOSU-30.5.2019.
AVION-16.7.2019.
Reply With Quote