View Single Post
  #7  
Staro 13.10.2008, 07:22
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Nepromenjeno

I ja ne bi da se odjavim, naravno. Neke stvari koje nisu hitne a isplati mi se radije bi obavila besplatno u Hrvatskoj, npr. kad se vracam mojima u posjet. Prijateljica se odjavila od zdravstenog jer ju je firma odjavila kad je prestala raditi tamo kako bi se odselila za SAD. Kod mene je drukcije, istina je nitko nece znati da me nema, kao sto ne znaju ni da me sada nema vec 4 godine jer sam u Makedoniji sa familijom. Ali ovdje ni nemam zdravstsveno, sve radim privatno jer smo zaposleni u humanitarnom sektoru, u neprofitnoj organizaciji. odgovara mi da idem u Hrvatsku za sve potrebno, i naravno niko ne postavlja pitanje gdje sam i sto radim, oni misle da sam tamo.

Medutim, ako je tocno to sto ZAna kaze, onda ce neko znati da smo odselili za Ameriku. Kao sto sam rekla prijateljici su u policiji rekli da vrati licnu kartu, naravno pasos joj ostaje jer jos ima drzavljanstvo i nemora ga se odreci da bi dobila Americko.

Zana koje te dokumente traze iz Ambasade? Traze te da se odjavis od necega ili???
__________________
Case Number: 5xxx
Prva koverta: sredina aprila 2008
Poslana u KCC: 9.5. 2008.
Intervju zakazan na 30.10.2008 Viza odobrena
U Americi od 3.12.2008.
Reply With Quote