View Single Post
  #8  
Staro 04.08.2014, 20:47
nelson nelson je offline
Član
 
Datum prijave: 29.05.2008
Poruke: 26
Nepromenjeno

Evo obzirom da niko ne zna nista o Memphisu i da nema bas nesto puno informacija ja cu objasniti u par recenica posto ovde zivim vec 3 godine. Memphis kao Memphis je trash grad (kako za koga ali za mene jeste). Ja vise volim velike i urbanije gradove. Zivot je jaaaaaaako jeftin toliko da ako imas platu oko $1500 mozes lepo da zivis. Kriminal jeste velik ali generalno kao i svuda...imas delove grada u koje se nesme ici i to je to...ja zivim u delu grada koji je skuplji i recimo placam gajbu $700 plus rezija i sve ukupno izadje oko $800-850 sto je za Memphis preskupo. Problem je sto ovde treba da imas auto i to OBAVEZNO inace si zarobljen. Gradski prevoz je jako los. Takodje sto se meni ne dopada je 80% poluplacije su crnci i automatski gde oni preovladjuju je i stopa kriminala veca. Ovo je klasican south grad i tako se ljudi i ponasaju I pricaju - bez stresa, sve je lako cemo itd...Mozda se nekome i dopada ovakav grad i mozda neko vidi sebe ovde a znam puno ljudi koji vole ovaj grad i srecni su ovde ali meni licno se ne dopada...Ako nekoga nesto vise interesuje slobodno neka pita...
Reply With Quote