View Single Post
  #1  
Staro 27.04.2008, 11:51
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno Minnesota ili Chicago

Pozdrav svima.
Srdajne, svaka cast na ovom forumu....onaj blog je vec postao suvise tezak za pretrazivanje i pitanja su se ponavljala, ovo ce biti mnogo organizovanije. Zelim ovom forumu podjednak uspeh kao sto je i onaj blog imao

Da predjem na stvar, zena i ja smo obavili sve pregelede i ostalo, samo cekamo da nas pozovu u ambasadu. To se vec trebalo dogoditi, ali je frka otkada su je zapalili nije radila mesec dana...pa se skupilo.
Elem, da predjem na stvar. Iz nepoznatog razloga mi se nekako svidela Minnesota i voleo bih da odem tamo. Interesuje me jer ima nekoga ko tamo zivi da mi malo opise kakav je zivot? Takodje, nedavno sam se zaposlio u Kanadskoj kompaniji i postoji mogucnost da mozda odmah dobijem posao u njihovom predstavnistvu koje se nalazi u Chicagu. Nisam bas nesto zaljubljen u ideju odlaska u Chicago, ali siguran posao je...siguran posao U svakom slucaju...verujem da ovde ima dosta onih koji zive u Chicagu, pa bi me i to iskustvo interesovalo, pogotovo cena stanova (u nekom normalnom delu grada) i sl...

Hvala unapred.
Nikola
Reply With Quote