View Single Post
  #7  
Staro 07.03.2013, 05:02
highvoltage84 highvoltage84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.10.2010
US lokacija: Indiana,Franklin-Greenwood
YU lokacija: Leskovac,Srbija
Poruke: 124
Pošalji Skype™ poruku korisniku highvoltage84
Nepromenjeno

Da da,moja zena je dobila vrtoglavicu na poslu zbog pada secera,brzo se povratila i dok je ona njih ubedila da nije nista strasno i da je sve u redu,iz firme su vec pozvali hitnu,sad moram da platim oko evo vec drugu ratu oko 200$ samo sto su ambulantna kola dosla po nju,i plus drugu ratu oko 150$ sto su je primili u bolnicu i ispitali na jednom malom aparatu,koliko vidim da onim racunima cifre prelaze 2000$ dolara ali kao veci deo pokriva osiguranje,a ova sica je kao neki moj udeo,obaveza ili sta vec...za kontrolu i vodjenje trudnoce u jednoj ustanovi ovde sam morao da dam 1000$,takodje kao deo ukupnih troskova za sve to,posto naravno nemam apsolutno nikakvih iskustva sa njihovim "zdravstvenim" sistemom,ja pitam onu sestru,sta se desi ako ne platim ili nemam,cute kao zaliveni jebo im pas mater,ili se sve vreme prave kao da te ne cuju i non stop menjaju temu,u sustini shvatio sam,tj. ako neces da platis vodite sami trudnocu,zato gde god da se ide i sta god da se radi OBAVEZNO prva pitanja postavljam za naplacivanje i sve sto je vezano za pare,jer kurve nece sami niti da ti kazu, niti da ti objasne, sta placas i zasto placas,a jos najgore sto se ne zna ni zbog cega tolike cifre,kao da ucine da budes mlad i zdrav narednih 1000 godina...ah i da,posto se porodjaj blizi, pitali su nas da li bi smo hteli da idemo i da pogledamo gde ce se zena poradjati,zatim u kojoj ce sobi biti smestena,kao i to da ja kao muz sve to mogu da posmatram, i da iz tu jednog frizidera mozemo da se posluzimo bilo cime sto je u njemu,naravno za svaku posebnu stavku sam pitao da li se naplacuje,i to dva puta,za svaki slucaj da se uverim(da se razumemo),i necete mi verovati,to je dzaba,nisam mogo da verujem nikako,upitah se da li je ovo stvarno moguce,i na kraju nam je rekla da svaki extra dan se placa tolko i tolko,hmm...kad se nisam zadavio,reko,pa zar vam se ne cini to malo preskupo,a ona ce,da da jeste papreno ali ja stvarno ne znam zasto je to tako i nemam veze sa tim jer ja to nista ne odredjujem...crazy bro...
__________________
1. prijava oktobra...tamo nekog 2010.
2. 01.05.2011. nisam izvučen
3. 15.07.2011. izvučen case no. EU2012000081xx
4. 10.10.2011. završeni lekarski pregledi
5. 12.10.2011. intervju
6. 13.10.2011. vize u pasošima
7. 20.03.2012. Adios amigos
Reply With Quote