View Single Post
  #28  
Staro 24.04.2020, 23:14
neus neus je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.02.2019
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Crna Gora
Poruke: 222
Nepromenjeno

Evo da se javim i ja na ovu temu.
U Americi sam na F1 vizi. Inicijalno sam planirao da radim Consular Processing zbog visokog broja, medjutim, s obzirom na sadasnji razvoj situacije, odlucio sam da mi je najpametnije da se prebacim na Adjustment of Status opciju. Navodno ishod nece uticati svakako na opciju dobijanja OPT-a, tako da realno nema sta da izgubim.

S obzirom da sam vec poslao DS-260 i dokumenta, sinoc sam slao mail KCC-u da me prebace sa CP na AOS opciju. Vec jutros sam dobio potvrdu da je to OK i da je moj slucaj prebacen na AOS:
Citat:
Based on the information you have provided, your interview location has been changed from Belgrade to Adjustment of Status. The new interview location will not appear on your DS-260, but will be used by KCC for scheduling purposes. When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification. At that time, please verify that your appointment is scheduled for the correct post. If for any reason it is not, you may contact KCC again at KCCDV@state.gov. You will also need to request that KCC unlock your DS-260, so that you can update your application with your new address. (Please note that Post Office Boxes and mailing addresses in care of another person do not justify a change of interview location.)
S obzirom da mi je broj vec current, da imam spremno, mogao bih vec poslati dokumenta. Ovako, to ce se malo oteci, ali nekako se nadam da cu svejedno stici. Za pocetak, ostatak dana da provedem iscitavajuci detaljno kako funkcionise ova procedura.

Trudicu se takodje da odrzavam aktuelnim ovu temu i pisem svoj progres. Vjerovatno ce nekome znaciti u buducnosti.

Neka avantura (ponovo) pocne
__________________
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - SELECTED
CN: 2020EU00046XXX
DS-260: 15. Nov 2019.
Poslata dokumenta: 15. Nov 2019.
Prebacio se na AOS: 25. Apr 2020.
Ostatak AOS procedure: http://www.zelenalutrija.com/forum/s...4&postcount=29
Reply With Quote