View Single Post
  #1  
Staro 29.04.2020, 10:41
Dzeremija's Avatar
Dzeremija Dzeremija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.02.2013
US lokacija: To be determined
YU lokacija: Semberija
Poruke: 73
Nepromenjeno East vs West Coast vs Midwest

Dok čekamo rezulatate DV2021 daj da čujem vaše mišljenje, gdje bi/ste započeli svoj novi život i zašto? Znam da se na istočnoj obali priča, barem što se tiče satnica, nešto slično kao i kod nas: što južnije - to tužnije. Navodno zbog dosta migranata iz Latinske Amerike koji rade za manje satnice.
Nova Engleska mi se sviđa zbog prirode, okean, jezera, šume, planine, ima svega. Prilično je "bijela" takođe, pogotovo kako se ide gore prema Kanadi. Ali je i prilično skupa u odnosu na dosta drugih dijelova Amerike, koliko mogu da prokužim istražujući na internetu. Tu mislim na nekretnine, i generalno troškove života.
Zapadnu obalu i Midwest nisam imao priliku da posjetim, za razliku od NE. Kalifornija nam je npr, čini mi se svima, prilično privlačna radi klime, ali opet je pitanje kakva je situacija što se tiče poslova, cijena nekretnina i ostalog. Draž Amerike je i u toj individualnosti, svaka država pojedinačno ima svoje prednosti i mane, pa je teško odvagati gdje bi se čovjek skrasio. Nju Hempšir je recimo tax free, i sjećam se kako se svi pozitivno iznenade kad nešto pazare Moto im je Live free or die, tako da se ne morate vezati u autu ili nositi kacigu dok vozite motor, tj. nećete platiti fine

__________________
2011 HAS NOT BEEN SELECTED
2012 HAS NOT BEEN SELECTED
2013 HAS NOT BEEN SELECTED
2014 HAS NOT BEEN SELECTED
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2021 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2022 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2023 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2024 x2
Reply With Quote