View Single Post
  #176  
Staro 02.12.2019, 04:04
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Vidim da nesto ne radi forum (ispisuje mi neku gresku na Home Page), pa da, u nedostatku novih postova, razdrmam ovu temu (iliti thread)

Konacno sam dobio svoje pare nazad od secured credit card. Javili mi pismeno (mejlom, ne i-mejlom - pisacu posle o tome) da ce mi od oktobra unaprediti karticu u unsecured credit card, a da ce mi pare vratiti mesec dana kasnije. Na moje iznenadjenje, to su uradili istovremeno. Cekao sam da pocne da mi raste kreditni skor.
(Kreditni skor sam gledao preko CreditKarma)
...ali Cvrc! Kreditni skor mi se srozao. Prvo: pronasli mi novu kreditnu karticu, pa mi je kreditni skor pao za par poena. Srecom , kad su mi istu odobrili, skor mi je skocio i bio veci nego pre pada

E, onda su mi nasli jos jednu kreditnu liniju: lizing za auto. E tu su ga bas preterali. Pao mi je CS za 30+ poena

Onda sam pred kraj meseca ostavio kreditnu karticu u dugu 10%, pa sam dobio penal od jednog poena. Kad te krene losa serija (kao Astrose - izgubise u finalu), onda bolje da ne ustajes iz kreveta. Srecom, prilikom prelaska u sledeci mesec sam uspeo da smanjim "dug" na 5% i zaradio bod (u gostima )

Nastavak sledi...
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote