View Single Post
  #19  
Staro 04.08.2015, 15:57
aleksandar zivkovic aleksandar zivkovic je offline
Član
 
Datum prijave: 03.08.2015
Poruke: 6
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik wakalu Prikaz poruke
Ja mislim da je Chikago jako razvijen sa tim školama,a siguran sam da ima tih škola u ostalim državama,meni je plan isto na taj način otići u USA ali za tu studentsku vizu treba ogromno novca,mislim oko 15 000 $.
ja nebih u chigao,imam 3 godina zavrsenu ekonomiju to je kao visa ovde i sad visoku gradjevinsku isto 3g to im dodje kao BS ja kad zavrsim gradjevinsku ,sa njom bih probao da nadjem poso ili da upisem master, prvo cu odavde da platim tih 400US da mi evoluiraju diplomu da vidim da li je prvo priznaju ko BS onda bi probao master da upisem ako mi negde odobre stipendiju i da mi daju in campus job ako moze nekako da se pregura tako? ako imam nekog ko je preziveo sa stipendijom ako ne onda bih na tu j1 produzavao dok me neko nezaposli posto sam citao da su pisali na ovom forumu na drugim temam da ti daju SSN sad taj ti je samo za in campus ali mozes kao negledaju toliko da se radi i van? to neznam da li jos uvek vazi jer sad kao uvode te elektronske povezane provere kod poslodavaca nazvali su ih nekako tacno imenom?
Reply With Quote