View Single Post
  #20  
Staro 04.08.2015, 16:08
aleksandar zivkovic aleksandar zivkovic je offline
Član
 
Datum prijave: 03.08.2015
Poruke: 6
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik maybe17 Prikaz poruke
Koliko ja znam ssn mozeš da dobiješ ako bi radio neke posliće u okviru škole i to je onaj ograničeni,pritom da ih izmoliš ili već kako jer ne daju sve škole . za stipendiju ti treba prvo da te pozovu(fakultet) a za to je neophodan tofl...i naravno mozeš da platiš školu jezika npr, a opet ti treba relativno dobro znanje jezika...
ja bih s radio kad odem tamo na B1/2 i taj eventualni prelazak na f1, engleski znam tecno da komuniciram cak i strucne pojmove za profesiju jedino se plasim da mi je pisanje slabije zato cu da pogledam taj TOFEL da vidim kakav je, sigurno zahteva spremanje.prvo i najosnovnije je da cu da platim to evolouiranje diplome za inzenjera ,jer bih sa tom profesijom hteo da nastavim ondak bi probao na 3-4 faxa razlicite jacine da mi daju stipendiju i da radim ako hoce in campus ako je neko uspeo tako da prezivi? posle ce caljda lakse da me zaposle ili da predjem na f1 kod tih jeftinih skola da bih dobio taj SSN koji kazu na ovom forumu mozes da iskoristis i da radis of campus kao negledaju poslodavci mada isto na forumu sam procitao kao sad ce biti neki elektronski program pa mozda nece moci??? neznam dokle se sa tim stiglo jer bih da radim dok trazim nesto u struci da imam da se izdrzavam a da se nadam da ce me posle sponzorisati firma u struci ako im se svidim imam i 3 godine iskustva ovde kod nas.
Reply With Quote