View Single Post
  #10  
Staro 26.08.2008, 18:41
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Nepromenjeno

Zana, napisala mi je natrag neverovatnu cifru, 600 dolara po osobi, 485 za dete sa taksom. ZAG London Washington. Mislim to je stvarno povoljno. Jeidno sto se treba platit u 24 sata. Jel ta tvoja prijateljica kupovala nesto kod te kompanije? Ovo je predobro da bi bilo istinito ))) kako provjeriti verodostojnost agencije?

Mislim, strah me da npr. ne izvisimo, bojim se da nam ne uzmu pare, a da ne dobijemo kartu ili da bude nekih drugih problema. Nisam nikad narucivala preko interneta kartu. Inace let je super, ima 90 minuta layover i kaze da se radi samo jedan check in u Zagrebu, ne treba i u Londonu.

Naime to je Virgin Atlantic i kao sto sam prije rekla preko Virgin Atlantica nisam mogla upisati da mi traze letove od npr. Zagreba ili Beograda za Ameriku. Ima samo od Londona ili nekog drugog veceg grada u Evropi. Prije sam procitala da su letovi iz Londona jeftini ali se treba doci do Londona,pa opet checkirat u Londonu preko Virgin Atlantica i onda je kao povoljno. Ali ja ne zelim dva chekiranja jer cemo putovat s djetetom sa pet kofera.

Jel neko upoznat sa ovom agencijom (http://www.adriatictours.com/)?
__________________
Case Number: 5xxx
Prva koverta: sredina aprila 2008
Poslana u KCC: 9.5. 2008.
Intervju zakazan na 30.10.2008 Viza odobrena
U Americi od 3.12.2008.
Reply With Quote