View Single Post
  #5  
Staro 29.04.2020, 16:04
sanchez's Avatar
sanchez sanchez je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.04.2014
US lokacija: Miami, Florida
YU lokacija: Beograd
Poruke: 71
Nepromenjeno

My two cents

U prethodnih 7 godina obišao sam sledeće gradove u Americi, kad kažem obišao znači da sam bar 4 noći proveo u njima, a u nekima sam boravio i mesec dana. Nisam radio u njima, dakle došao sam ili na program razmene ili kao turista koji je hteo da skapira grad najbolje moguće, znači maksimalno šetanje po gradu, obilazak atrakcija, druženje sa lokalcima, itd. Često sam išao i u neatraktivne delove gradova, tako da nije da sam video samo "ono najlepše".

Boston, New York, Philadelphia, Washington DC, Miami, Detroit, Chicago, Denver, Boise, Las Vegas, San Francisco, Los Angeles, San Diego.

Obišao sam i državu Maine ovde sam zapravio radio 8 meseci (Acadia National Park, Bangor), Maryland (Bethesda), Virginia (Reston, Alexandria) kao i Hollywood, Fort Lauderdale, Key West (Florida) ali to su manja mesta.

Kada bi mi lutrija pala sa neba, odlučio bih se za Majami, drugi pick bi mi verovatno bio San Diego ili Los Anđeles.

Razlog je jednostavan u mom slučaju. Volim velike gradove na okeanu, gde možeš da se kupaš tokom cele godine (slabije u Kaliforniji nego na Floridi doduše), da nema zime ako je moguće. Toplota i vlaga mi nisu smetale na Floridi, kao ni latinosi, pošto dosta ljudi to naglašava. Ovde sam se jednostavno najlepše osećao. San Dijego mi je veoma lep, puno lepih mesta za obići, ali manje sadržaja nego Los Anđeles koji doduše iako ima neke jako ružne delove grada, Santa Monica, Venice Beach i Beverly Hills su mi se dopali. Ni sam ne znam dal više naginjem kao San Dijegu ili LA, danas jedno sutra drugo

Živeo bih i u ostalim gradovima koje sam pomeno, svuda mi je bilo zanimljivo, ne mogu ni za jedan da kažem da mi je bilo loše, mada ja sam malo i takav lik, ne tražim puno i vidim lepo u svemu Verovatno bih doduše izbegao San Francisko, Detroit, Boise i Philadelphiu iz određenih razloga, tačnije radije bih odabrao ove druge koje sam nabrojao.

Ovo kažem onako iz srca, bez računica, poslova, škola, zdravstva, sistema itd A verovatno i kad bi to uzeo u obzir opet bi namaknuo na svoju vodenicu nekako

San mi je da obiđem sve stateove u Americi, trenutno sam na 14 od 50, trebaće mi sreće i novca doduše kao i da ubedim ženu
__________________
DV2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2017 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2018 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2019 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2020 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2021 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2022 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2023 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2024 - Izvučen 318XX
Reply With Quote