Tema: Koverte 2019
View Single Post
  #6  
Staro 08.10.2017, 09:22
jasmin_nikol jasmin_nikol je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2011
US lokacija: Čikago... Minesota....gde god nadjemo posao
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 95
Nepromenjeno

Mislim da je ta "kultura" sastavni deo našeg mentaliteta. Ona manjima kojima to "manjka" ili žele da odu iz zemlje ili se povlače u sebe, pa nas ona većina predstavlja.
Čudno je to kada se u tuđuni osećaš svojim! Skrenuh sa teme.

Znači, koverte ne idu! Mislim da ih moderatori ne skidaju zbog nekog istorijata foruma. Piše: stare, retro teme...
Ko iskreno želi da ode, za sada neka samo aplicira, a posle neka proučava forum, hvata beleške. Ja sam prve godine skoro svako veče, umesto tv-a, odlazila na forum i čitala sve redom teme. Hvatala beleške (copy-paste u word-u) info koje sam smatrala korisnim. Pratila neke članove, toliko se saosećala sa njima i pratila njihov put odlaska...neke članove osećam bliskim, mislim da bi mogli dobri prijatelji da mi budu. Mislim da je ovo najkorisniji forum na koji sam ikad odlazila! Žao mi je što se neki stari članovi ne javljaju više, jer mislim da je to jako važno u celoj matematici odlaska, bez obzira koliko je svaka priča individualna. Verujem da ih život nosi, da nemaju vremena, ali se nadam da su srećni tamo negde, što im od srca želim!

Nađite vremena za forum, interesantniji je od svake serije, najbolji reality show ikada! To je moj savet i srećno!
__________________
DV2005 - ništa
DV2010 -ništa
DV2017- ništa
DV2018- ništa, ali biće
Reply With Quote