View Single Post
  #2  
Staro 31.05.2008, 03:18
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

hehehe, dobro si statuse stavio, svidža mi se...

Vidiš, u pravu si ti potpuno, samo... Ovo nije međunarodna (ili jeste? ) zajednica kao ono... nas ne'eš naterati da poštujemo sva ta pravila...

Dao si dobre ideje. Ja sam već razmišljao o tome da postavim neka dodatna polja da ljudi popunjavaju pri registraciji / izmeni profila, a hoću i da pokrenem kampanju da ljudi unesu svoje lokacije bar, kad polje za to već imamo. Ovo za status je isto odlična ideja, moram i to na listu da dodam...

Pokušavam da ne idemo preterano ambiciozno sa organizacijom foruma (kažu da se nikad ne pogodi iz prve) da ne bi zvrjalo prazno, a ima toliko puno zanimljivog sadržaja...
Kad pogledaš, ljudi se (vrlo pametno) spremaju recimo za intervju u ambasadi već posle prve koverte, pa imamo teme sa X pitanja od kojih bi pola išlo u taj forum, a ovako zvrji prazan...


Nego da se razumemo: ovo je regionalni forum! Da ovaj sajt (ne daj Bože!) dostigne veličinu gorepomenutog foruma (180 hiljada članova), evo javno se zaklinjem da ću zatvoriti sajt, vratiti se nazad i usmeriti sva raspoloživa sredstva da podignemo region iz bule (bilo bi to malko previše ljudi koji hoće da uteknu)...

Naravno, šalu na stranu, bilo bi fino da ovo zaživi... Trenutno ide baš fino, čekamo stotog člana...

I da ponovimo, svaki komentar/savet/sugestija/predlog/kritika je dobrodošla!

Miloš ()
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
Reply With Quote