ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2019 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #121  
Staro 09.01.2019, 22:29
Jocovics's Avatar
Jocovics Jocovics je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2018
US lokacija: Somewhere over the rainbow
YU lokacija: Pancevo, RS
Poruke: 123
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik babicf Prikaz poruke
Jocovics mi smo oko istog broja, ja jos nisam dobio mail, kako to da odjednom skoci na 21k? Cestitam
Hvala! Nista ni meni nije jasno, mada, iako je lep osecaj videti njihov mail u inbox-u, ne verujem da ce ovo ubrzati termin za intervju. Videcemo.
__________________
DV2005-DV2018 - Not Selected
DV2019 - Selected
CASE N-2019EU21xxx
DS260-15.9.2018.
INTERVJU-24.5.2019.
VIZA U PASOSU-30.5.2019.
AVION-16.7.2019.
Reply With Quote
  #122  
Staro 15.01.2019, 19:34
Alex92 Alex92 je offline
Član
 
Datum prijave: 23.12.2018
Poruke: 20
Nepromenjeno

Evo samo da javim posto sam napisala nedavno na forumu da sam broj 13xxx i da nisam dobila nikakav mejl za slanje dokumenata do sad-prosle nedelje sam poslala dokumenta iako nisam primila mejl da ih saljem- juce sam ga dobila da ih posaljem i danas potvrdu da su dokumenta u redu i da pratim visa bulletin. Moj broj ce definitivno biti u sledecem izvlacenju jer me je jako malo delilo od ovog kruga za mart
Hvala svima na pomoci
Reply With Quote
  #123  
Staro 15.01.2019, 22:06
saleee saleee je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.05.2018
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Alex92 Prikaz poruke
Evo samo da javim posto sam napisala nedavno na forumu da sam broj 13xxx i da nisam dobila nikakav mejl za slanje dokumenata do sad-prosle nedelje sam poslala dokumenta iako nisam primila mejl da ih saljem- juce sam ga dobila da ih posaljem i danas potvrdu da su dokumenta u redu i da pratim visa bulletin. Moj broj ce definitivno biti u sledecem izvlacenju jer me je jako malo delilo od ovog kruga za mart
Hvala svima na pomoci
Kada si poslala ds260? Ja sam 17xxx i jos mi nije stigao mail za dokumenta
Reply With Quote
  #124  
Staro 15.01.2019, 22:14
Alex92 Alex92 je offline
Član
 
Datum prijave: 23.12.2018
Poruke: 20
Nepromenjeno

Ja sam u maju poslala, 22og ako se ne varam. A bukvalno sam juce primila mejl za dokumenta i danas da su javili da su ih obradili i da su ok a broj sam koji je jaako bio blizu ovog visa bulletina za mart tako da mislim da ne brines jos uvek za to jer imas jos vremena.U slucaju da ti ne posalju mejl a da si blizu da tvoj broj bude current sam posalji dokumenta.
Reply With Quote
  #125  
Staro 15.01.2019, 23:44
Axl Axl je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.08.2018
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 33
Nepromenjeno

Ja sam 9xxx poslao sam dokumente, primio mejl da su ih pregledali i da su OK, ali jos nisam dobio datum za intervju.
Reply With Quote
  #126  
Staro 16.01.2019, 00:16
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

@ Axl

Šta ti piše kada proveriš ovde status https://www.dvlottery.state.gov/esc/

i šta ti piše kada ukucaš ovde case number bez nula, dakle 2019EUXXXX

https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...KjMWCuebHqOw==
Reply With Quote
  #127  
Staro 16.01.2019, 10:10
77sladji 77sladji je offline
Član
 
Datum prijave: 16.01.2019
US lokacija: NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 24
Nepromenjeno

Ćaos svima i hvala na mnoštvu dobrih informacija.
Mi smo isto 9xxx ali nismo još dobili termin za intervju mada nam je broj current za februar. 11.12. smo dobili mejl od KCC da su svi dokumenti u redu, ali status nam je još "at NVC" - znači kasne sa zakazivanjem verovatno zbog nove procedure, a možda i fiskalna blokada u USA ima uticaja.
Reply With Quote
  #128  
Staro 16.01.2019, 10:17
77sladji 77sladji je offline
Član
 
Datum prijave: 16.01.2019
US lokacija: NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 24
Nepromenjeno

Ako ima članova koji su prošli intervju od oktobra 2018. do danas i dobili vizu, molim da nam prenesu svoja iskustva sa intervjua u Beogradu. Značilo bi nama svima koji tek treba da "pozelenimo". U tabeli dobitnici DV-2019 vidim da ima dosta onih čiji su brojevi već prošli kroz celu proceduru, ali se ne javljaju na forumu.... Hvala unapred.
Reply With Quote
  #129  
Staro 16.01.2019, 14:05
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Pa realno nema šta novo da se napiše. Procedura se nije menjala i sve je manje više isto kao prethodnih godina.

Inače ja bih rekao da se nešto dešava sa ambasadom u Beogradu. Prvo broj izdatih viza je mnogo mali. Ako je izvučeno da kažemo oko 250 ljudi iz Srbije, to bi značilo da prosečno mesečno bi trebalo da bude izdato oko 20-ak viza tj. 15ak kada se uzme u obzir response rate i ostalo. Umesto toga imamo situaciju da je u oktobru izdata samo jedna viza, a u novembru samo 4. Ti brojevi se nikako ne uklapaju. Drugo, evo sada se javljaju ljudi da im još uvek nisu zakazani intervjui, iako su im brojevi current.

Baš bih voleo da znam zbog čega se to dešava. Da li je samo slučajnost ili postoji i neki drugi problem.
Reply With Quote
  #130  
Staro 16.01.2019, 14:09
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Mi smo takodje 9xxx,poslali smo skenirana dokumenta jos 15 novembra i jos nam nisu ni javili da su dokumenta ok.Samo smo dobili odma onaj automatski odgovor da je mejl sa dokumentima primljen.Juce smo poslali mejl kcc u sa pitanjem sta je sa nasim skeniranim dokumentima i da li su uredu ali opet smo dobili onaj automatski odgovor koji svima stigne koji posalju mejl.Neznamo da li je greska sto smo kao predmet slanja stavili nas case number sa nulama ili je mozda greska sto kao skeniran dokument nije prvo isao skenirani pasos glavnog aplikanta vec pratioca ...? Jos ako ce nekome znaciti da dodam da smo zvali i pitali u ambasadi i rekli su nam da nema potrebe slati uverenja iz suda da se ne vodi postupak protiv nas mada smo mi izvadili ali nismo poslali.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Ds260 2019 kiddo Uputstva za dobitnike 21 27.02.2019 13:29
Dv-2019 ljubakg Prijava na Lutriju 1042 21.09.2018 13:38
Koverte 2019 Lyddi Uputstva za dobitnike 9 15.04.2018 07:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:56.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.