ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2016 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #101  
Staro 27.08.2015, 12:52
USABIH's Avatar
USABIH USABIH je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.08.2015
US lokacija: NYC
YU lokacija: BIJELJINA
Poruke: 57
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kdragan77 Prikaz poruke
Moze li neko da napise sve troskove u ambasadi, citajuci forum nasao sam da trebam platiti ljekarski ,vizu i naknadu za ulazak ( poslije odobrene vize)

Ljekarski pregled 160 KM (Sarajevo)
Viza 360$ po osobi
fee za ulazak u USA 165$ po osobi

Bio sam nasao negdje na forumu detaljne informacije za ambasadu u Sarajevu ali sada ne mogu naci
Hvala
Znam za ljekarski u Sarajevu da je za odrasle 160 KM, a za djecu ispod dvije godine 250 KM, jer ne idu ne snimanje nego im se vrši dodatna analiza krvi, za ostale troškove nisam siguran.... Valjda će pisati u tom mailu koliko još treba u dolarima uplatiti...
Reply With Quote
  #102  
Staro 27.08.2015, 12:58
katarina lucic katarina lucic je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2015
Poruke: 37
Nepromenjeno

U mejlu ti nista ne piše samo vreme kad ti je zakazan intervju i da proveriš još jednom sajt kako bi pripremio sva dokumenta. Najbolje je da pozoveš ordinaciju gde se obavlja lekarski pa da ih pitaš tačno. Ja sam u ordinaciji u beeogradu na sajtu pročitala da su ove cene tako da za Sarajevo stvarno ne zna. Najbolje je da ih pozoveš da se raspitaš.
Reply With Quote
  #103  
Staro 27.08.2015, 13:08
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kdragan77 Prikaz poruke
Moze li neko da napise sve troskove u ambasadi, citajuci forum nasao sam da trebam platiti ljekarski ,vizu i naknadu za ulazak ( poslije odobrene vize)

Ljekarski pregled 160 KM (Sarajevo)
Viza 360$ po osobi
fee za ulazak u USA 165$ po osobi

Bio sam nasao negdje na forumu detaljne informacije za ambasadu u Sarajevu ali sada ne mogu naci
Hvala
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=71
Evo ti za lekarski tema za Bosnu.....
Vize 330$ po osobi
i pre puta 165$
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #104  
Staro 27.08.2015, 14:24
ttt ttt je offline
Član
 
Datum prijave: 30.06.2015
Poruke: 25
Nepromenjeno

Zdravo na site i iskreni cestitki za vas na koi vi e zakazano intervjuto

po forumov citam dosta i najdov korisni informacii, no ne najdov odgovor na mojata dilema
pa dokolku nekoj znae, ve zamoluvam da mi objasnite.

Nasiot broj e 7###, no aplikacijata ja prativme malku pokasno, odnosno na 04.07.2015 godina, a uste nemame dobieno mail za intervju.
me interesira dali ako ne dobieme mail so datum za intervju za oktomvri, moze da dobieme za noemvri, bez ogled sto nasiot broj e vo cut off brojot za oktomvri, ili
ako ne dobieme za oktomvri znaci deka voopsto nema da ni zakazat intervju?

Malku mi dava nadez faktot deka brojot ni e relativno nizok, no pokasno e pratena aplikacijata, pa kazete mi od vase iskustvo da se nadevam ili ne?
fala
Reply With Quote
  #105  
Staro 27.08.2015, 14:47
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ttt Prikaz poruke
Zdravo na site i iskreni cestitki za vas na koi vi e zakazano intervjuto

po forumov citam dosta i najdov korisni informacii, no ne najdov odgovor na mojata dilema
pa dokolku nekoj znae, ve zamoluvam da mi objasnite.

Nasiot broj e 7###, no aplikacijata ja prativme malku pokasno, odnosno na 04.07.2015 godina, a uste nemame dobieno mail za intervju.
me interesira dali ako ne dobieme mail so datum za intervju za oktomvri, moze da dobieme za noemvri, bez ogled sto nasiot broj e vo cut off brojot za oktomvri, ili
ako ne dobieme za oktomvri znaci deka voopsto nema da ni zakazat intervju?

Malku mi dava nadez faktot deka brojot ni e relativno nizok, no pokasno e pratena aplikacijata, pa kazete mi od vase iskustvo da se nadevam ili ne?
fala
Ne znam Makedonski ali nadam se da razumes...
Dobices mail oko 20 Septembra sa intervjuom zakazanim za Novembar....
Tako da nemoj da brines.....
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #106  
Staro 27.08.2015, 14:57
USABIH's Avatar
USABIH USABIH je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.08.2015
US lokacija: NYC
YU lokacija: BIJELJINA
Poruke: 57
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik grabovac84 Prikaz poruke
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=71
Evo ti za lekarski tema za Bosnu.....
Vize 330$ po osobi
i pre puta 165$
Zvao sam i provjerio, to je to za Sarajevo, što se tiče ljekarskog...
A za ovih 165 $ prije puta, gdje se to uplaćuje i kada prije puta, ovdje ili na ulasku u USA?
Reply With Quote
  #107  
Staro 27.08.2015, 15:03
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik USABIH Prikaz poruke
Zvao sam i provjerio, to je to za Sarajevo, što se tiče ljekarskog...
A za ovih 165 $ prije puta, gdje se to uplaćuje i kada prije puta, ovdje ili na ulasku u USA?
Pa u principu trebalo bi pre puta....to ti je taksa za izradu green carda....placa se online evo ti link http://www.uscis.gov/uscis-elis/e-fi...-immigrant-fee
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #108  
Staro 29.08.2015, 21:03
joca zvoca joca zvoca je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.01.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 66
Nepromenjeno

Pozdrav svim clanovima i neka je sa srecom onima koji su ugledali svoje datume!
Ja sam pogledala i ocekivala izmedju 20. i 25. nekakvu promjenu, ali ne bi nista.
Idemo dalje, cekamo i i stekamo parice, pa se malo nerviramo, pa opet cekamo...moze pricati ko sta hoce, ali opustenosti ni na vidiku!
Citam da se kod nekih umjesto onog "koda" sada nalaze ispisani brojevi (nas CN), pa vidim da je i kod mene tako (od juce), sta god to znacilo, lakse je kad nisi sam u ovoj ludosti .
__________________
26.10.2014. - prijava za DV
08.05.2015. - izvuceni, CN oko 2xxx:
14/15.06.2015. - poslali DS-260
12.11.2015. - ljekarski pregled
7.12.2015 - zakazan intervju - pozelenili
08.03.2016. - New York
Reply With Quote
  #109  
Staro 30.08.2015, 10:20
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik joca zvoca Prikaz poruke
Pozdrav svim clanovima i neka je sa srecom onima koji su ugledali svoje datume!
Ja sam pogledala i ocekivala izmedju 20. i 25. nekakvu promjenu, ali ne bi nista.
Idemo dalje, cekamo i i stekamo parice, pa se malo nerviramo, pa opet cekamo...moze pricati ko sta hoce, ali opustenosti ni na vidiku!
Citam da se kod nekih umjesto onog "koda" sada nalaze ispisani brojevi (nas CN), pa vidim da je i kod mene tako (od juce), sta god to znacilo, lakse je kad nisi sam u ovoj ludosti .
E procitao sam juce na jednom relevantnom sajtu, odnosno blogu, da svima ciji su ds obradili odnosno procesuirali a nisu jos dobili intervju, doslo do promene kod ovih bar kodova....odnosno nema vise koda nego je sada CN. Tako da ce oni dobiti mail za intervju tokom Septembra meseca. Medju njima sam i ja
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #110  
Staro 30.08.2015, 11:12
USABIH's Avatar
USABIH USABIH je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.08.2015
US lokacija: NYC
YU lokacija: BIJELJINA
Poruke: 57
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik grabovac84 Prikaz poruke
E procitao sam juce na jednom relevantnom sajtu, odnosno blogu, da svima ciji su ds obradili odnosno procesuirali a nisu jos dobili intervju, doslo do promene kod ovih bar kodova....odnosno nema vise koda nego je sada CN. Tako da ce oni dobiti mail za intervju tokom Septembra meseca. Medju njima sam i ja
Odlična vijest. Kod mene je takodjer promijenjeno u CN broj, al nesto kontam da li je moguce da cu sa brojem 13xxx dobiti mail u septembru?!?
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Interviews DV 2017 milan.b Intervju (interview) - Ambasada 1167 08.03.2019 10:44
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
Interviews: I-134, Affidavit of Support (Macedonia) Instrukcije i Pojašnjenje SEEUSAIC Intervju (interview) - Ambasada 1 08.02.2017 20:18
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:58.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.