ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #111  
Staro 01.10.2015, 07:12
Labud Labud je offline
Član
 
Datum prijave: 25.09.2015
Poruke: 4
Nepromenjeno

Pozdrav svima. Puno je razocarenja u ovoj drzavi, bukvalno ne zna se sta je gore. Zato smo svi ovde, gledamo svetlo na kraju tunela i nadamo se da ce sreca biti na nasoj strani da bas mi do njega dodjemo. U mom slucaju niko ne zna da cu se prijaviti na zelenu lutriju. To je moja odluka. Ovo ce biti moja prva prijava. Znam da je nemoguce da svi budu izvuceni ali zelim svima srecu i nadam se da ce svako od nas da li sada ili u nekom narednom izvlacenju doci do cilja. Neko pre, neko kasnije ali cilj nam je jedan i dolazimo do njega! Srecno svima jos jednom
Reply With Quote
  #112  
Staro 01.10.2015, 07:52
sunce's Avatar
sunce sunce je offline
Član
 
Datum prijave: 12.06.2011
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 7
Nepromenjeno

srecno svima, meni ce ovo biti `100-ti x`, ali kod mene nema vise nadanja i uzbudjenja kao pre....
navika je cudna stvar
Reply With Quote
  #113  
Staro 01.10.2015, 08:02
messerschmitt messerschmitt je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.11.2010
US lokacija: Iowa Des Moines
YU lokacija: Bosna i Hercegovina
Poruke: 44
Nepromenjeno

Pozdrav narode evo jedne stranice gdje se izbacuju korisne informacije o lutriji stranica je na fb . https://www.facebook.com/Green-Card-...5046/timeline/

i da na ovoj stranici su objavili juče

IT'S OFFICIAL!!!! DV-2017 STARTS TOMORROW !!! DV 2017 Program: Online registration for the DV 2017 Program begins on Thursday, October 1, 2015 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and concludes on Tuesday, November 3, 2015 at 12:00 noon, Eastern Standard Time (EST) (GMT-4).

SRETNO SVIMA PA I MENI
__________________
2014 > HAS NOT BEEN SELECTED
2016> HAS NOT BEEN SELECTED
2017> HAS NOT BEEN SELECTED
2018> HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote
  #114  
Staro 01.10.2015, 08:32
Amona33's Avatar
Amona33 Amona33 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.11.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 36
Nepromenjeno

Konačno zvanična informacija. Baš su se ušutili ove godine ☺.Wish you all good luck or broke the leg( ako nekog tjera maler) 😛!
Reply With Quote
  #115  
Staro 01.10.2015, 09:37
teki teki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.12.2014
Poruke: 30
Nepromenjeno

meni nije jasno gdje ste to procitali kada krece lutrija jer na onom njihovom situ nema jos 2017 nigdje ja samo vidim 2016
Reply With Quote
  #116  
Staro 01.10.2015, 09:48
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Veliki pozdrav svima na forumu i puno srece na izvlacenju za DV2017.

Ove godine se supruga i ja prijavljujemo po prvi put...ona ravnodusna...kao, a ja entuzijasta.
Reply With Quote
  #117  
Staro 01.10.2015, 09:55
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Na drugoj temi messerschmitt je postavio FB link - https://www.facebook.com/Green-Card-...5046/timeline/
Reply With Quote
  #118  
Staro 01.10.2015, 10:11
pelcer224 pelcer224 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.10.2013
Poruke: 79
Nepromenjeno

Ako sam dobro vidio iz zvanicnog upustva jedina promjena u odnosu na proslu godinu je ta sto slika ne mora biti striktno samo 600x600 nego moze od te velicine pa do 1200x1200. Ostala pravila i polja su ista kao i prije. Neka me neko ispravi ako nisam u pravu..
Reply With Quote
  #119  
Staro 01.10.2015, 11:18
nino333 nino333 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.11.2014
Poruke: 13
Nepromenjeno Pozz

Kada udjem da se prijavim da dobijem onaj broj izbacuje mi ovo stalno

entered is not valid. Please review your Diversity Visa Lottery Program Year, Last/Family Name, First Name, Middle Name, Date of Birth, and E-mail Address to ensure that you have entered them exactly as they were entered on your initial application.
Reply With Quote
  #120  
Staro 01.10.2015, 11:52
messerschmitt messerschmitt je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.11.2010
US lokacija: Iowa Des Moines
YU lokacija: Bosna i Hercegovina
Poruke: 44
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nino333 Prikaz poruke
Kada udjem da se prijavim da dobijem onaj broj izbacuje mi ovo stalno

entered is not valid. Please review your Diversity Visa Lottery Program Year, Last/Family Name, First Name, Middle Name, Date of Birth, and E-mail Address to ensure that you have entered them exactly as they were entered on your initial application.

To je konfirmacijski kod za provjeru onih koji su dobitnici za 2016 godinu koji su izvučeni a da bi to provjerio trebao si aplicirati 2014 godine .. Sad moraš čekati za 2017 godinu prijave će ići ubrzo možda i danas kad ispuniš prijavu dobićeš kod i onda poslije tamo ćeš moći provjeriti situaciju ali tek ja mislim u martu iduće godine ...
__________________
2014 > HAS NOT BEEN SELECTED
2016> HAS NOT BEEN SELECTED
2017> HAS NOT BEEN SELECTED
2018> HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:02.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.