ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #511  
Staro 31.01.2016, 19:46
maybe17 maybe17 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2015
Poruke: 71
Nepromenjeno

Inače, prvi put je najgore.Posle se navikneš i ne boli toliko.
Reply With Quote
  #512  
Staro 01.02.2016, 11:40
tombino tombino je offline
Član
 
Datum prijave: 03.12.2015
US lokacija: IL, OH, NY, FL, TX, AZ ....
YU lokacija: Republika Srpska
Poruke: 8
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik maybe17 Prikaz poruke
Svašta ću ovde pročitati.Narode halo,svi imaju podjednaku šansu dakle da se prijave i da budu izvučeni.To što neko neće iskoristiti šansu da ode je njegovo pravo tj. odluka da uradi onako kako smatra da je za njega bolje.Skoro sam baš ovde pročitala...mi ozbiljni igrači...šta to znači ozbiljni?Ako je to spreman sam, spremio se na svaki način al još samo da me izvuku,pa ok.neki su spremni neki nisu i šta sad...svi mogu da igraju baš kao na svakoj lutriji a sreća nekad pogleda i prosjaka na svu sreću a on je eto bio neozbiljan i igrao pa šta bude...još kad pročitam da je tako oduzeta šansa ozbiljnom igraču digne mi se kosa na glavi...to bi bilo kao kad bi ja sad igrala loto a neko drugi dobije i još svoj dobitak pokloni recimo...a ja kazem mamicu mu njegovu poljubim a meni baš trebalo a on poklanja (čitaj baca) dakle opušteno,šta bude biće.
I ja sam se prijavio "onako..." Tek ako budem izvučen razmisliću o tome ozbiljno. Ljudi ne kontaju da je ovo lutrija, kao i svaka druga. I pohvala za komentar! Pozz
Reply With Quote
  #513  
Staro 01.02.2016, 13:19
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

ja se prijavio onako isto, prvi put u zivotu i eto izvukli me..posle tog saznanja, citava moja zivotna prica se usredsredila da stvarno odem u USA, mnogi mi cestitaju na hrabrosti pa se nekad zapitam, jel oni znaju nesto sto ja ne znam
Reply With Quote
  #514  
Staro 01.02.2016, 16:30
WhiteCrow WhiteCrow je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2015
YU lokacija: BiH
Poruke: 17
Nepromenjeno

Hm... kod nas je bilo obrnuto. Prvo smo donijeli odluku da odemo iz BIH( RS). Pa smo se prijavili na lutriju. Međutim, nismo se oslonili na "Sreću". Kopali smo svakako. I eto uspio je otići u Ameriku, I dobiti posao. Ali, tu nije kraj. Treba nam trajno rješenje statusa. I za to ćemo se izboriti. Samo bilo bi znatno lakše kad bi bili Selected...
Reply With Quote
  #515  
Staro 02.02.2016, 11:40
Kuguar's Avatar
Kuguar Kuguar je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.10.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tombino Prikaz poruke
I ja sam se prijavio "onako..." Tek ako budem izvučen razmisliću o tome ozbiljno.
Zbog takvih "onako" koji su se prijavili "reda radi" i "iz pomodarstva" koji ne znaju šta ih čeka, ljudi koji stvarno žele da odu, imaju mnogo manje šanse da odu...
__________________
DV2015 - has not been selected x2
DV2016 - has not been selected x2
DV2017 - has not been selected x2
DV2018 - has not been selected x2
DV2019 - has not been selected x2
DV2020 - has not been selected x2
Reply With Quote
  #516  
Staro 02.02.2016, 12:02
serceg serceg je offline
Član
 
Datum prijave: 09.09.2015
US lokacija: LA
Poruke: 19
Nepromenjeno

Bas tako..........................................
Reply With Quote
  #517  
Staro 03.02.2016, 12:51
tombino tombino je offline
Član
 
Datum prijave: 03.12.2015
US lokacija: IL, OH, NY, FL, TX, AZ ....
YU lokacija: Republika Srpska
Poruke: 8
Cool

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Kuguar Prikaz poruke
Zbog takvih "onako" koji su se prijavili "reda radi" i "iz pomodarstva" koji ne znaju šta ih čeka, ljudi koji stvarno žele da odu, imaju mnogo manje šanse da odu...
Pod "onako" sam mislio da nemam prevelika očekivanja, jer je ovo lutrija. Ako neko svoju šansu traži na lutriji, onda mu želim stvarno mnogo sreće u životu. Ponekad odigram LOTO i ne mislim da mi je nedavno srećni dobitnik iz Šekovića uzeo novac! Ja se ponašam kao da ću ovdje ostati zauvijek, a spreman sam i za nešto novo, ako mi se ukaže prilika naravno. Tako da, čekajmo MAJ pa da čestitamo dobitnicima. Pozdrav svima na forumu!
Reply With Quote
  #518  
Staro 04.02.2016, 15:47
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik serceg Prikaz poruke
Bas tako..........................................
Postovani clanovi,

Jedno od pravila na forumu je sledece - "NE POSTOVATI PORUKE KRACE OD 50 KARAKTERA".

"The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 50 characters."

U civilizovanom svetu ova poruka ima znacenje i obavestava clanove da sistem ne prihvata poruke krace od 50 karaktera. Drugim recima, ukoliko neko nije sposoban da sastavi recenicu, nema potrebe da postom od dve reci zatrpava i spamuje forum. Molim clanove za socijalno odgovorno ponasanje na forumu.

Unapred zahvalan,

Moderator
__________________
In US since 02.02.2010.
Reply With Quote
  #519  
Staro 11.02.2016, 22:33
DejanKruljac DejanKruljac je offline
Član
 
Datum prijave: 22.05.2014
US lokacija: San Diego, California
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 16
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tombino Prikaz poruke
Pod "onako" sam mislio da nemam prevelika očekivanja, jer je ovo lutrija. Ako neko svoju šansu traži na lutriji, onda mu želim stvarno mnogo sreće u životu. Ponekad odigram LOTO i ne mislim da mi je nedavno srećni dobitnik iz Šekovića uzeo novac! Ja se ponašam kao da ću ovdje ostati zauvijek, a spreman sam i za nešto novo, ako mi se ukaže prilika naravno. Tako da, čekajmo MAJ pa da čestitamo dobitnicima. Pozdrav svima na forumu!
Imate krivo razmisljanje. Ovo se nebi trebalo niti zvati lutrija. Jer sto manje ljudi se prijavi, ovi prijavljeni imaju vece sanse za osvoje GC. Totalno drugacije od npr. Lota (sto je prava lutrija) gdje ti zaokruzujes brojeve pa na srecu osvojis nesto.
GC Lutrija je drugaciji sistem. Sto manje neozbiljnih osoba se prijavi ovdje, oni ozbiljni imaju vece sanse da osvoje.
Reply With Quote
  #520  
Staro 11.02.2016, 23:34
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

pa da ali i veliki broj neozbiljih kao ja recimo se posle potpuno posveti tome i resi da ode..
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.