ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Fotografija za prijavu » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 13.10.2014, 14:50
mmusa mmusa je offline
Član
 
Datum prijave: 13.10.2014
Poruke: 3
Question

Bio sam do fotografa i kada sam dosao kuci primetio sam da je editovao sliku, tj. pozadinu je izbelio i kada zumiram lepo sliku na ivicama (krajevima) glave i ramena se ponegde vidi nekako kao da je isprekidano tj. izbeljeni su ponegde odeca i kosa. To se vidi kada se zumira, inace ovako je slika sasvim ok sto se tice tehnickih zahteva i toga kako se vidi lice, ali ipak nekako nisam siguran da li je ok da posaljem u prijavi takvu sliku ili ne, da li je to sitnica koja je vazna ili ne, jer slika nije editovana u smislu redeye reduction ili da je nacrtana brada ili tako nesto ? Sta mi preporucujete da li da odem opet da se slikam i da ovaj put izricito napomenem da se ne edituje ni u kakvom smislu slika ?
Reply With Quote
  #12  
Staro 13.10.2014, 18:37
DragEna DragEna je offline
Član
 
Datum prijave: 28.08.2012
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 16
Nepromenjeno Moze pomoc?

Malo sam skepticna u vezi fotografije... Slikala sam se kod fotografa i nisam sigurna da li je fotografija ok. Zamolila bih nekoga ko se razume da pogleda moju fotku i proceni jel sve u redu... Jest da je fotograf profesionalac, al ovaj moj nikad nije cuo za zelenu lutriju i morala sam da mu crtam kako fotka treba da izgleda.. Ne bih zbog fotke da rizikujem diskvalifikaciju... Hvala ljudi
Reply With Quote
  #13  
Staro 13.10.2014, 19:03
SRBghost SRBghost je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 03.10.2013
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 583
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DragEna Prikaz poruke
Malo sam skepticna u vezi fotografije... Slikala sam se kod fotografa i nisam sigurna da li je fotografija ok. Zamolila bih nekoga ko se razume da pogleda moju fotku i proceni jel sve u redu... Jest da je fotograf profesionalac, al ovaj moj nikad nije cuo za zelenu lutriju i morala sam da mu crtam kako fotka treba da izgleda.. Ne bih zbog fotke da rizikujem diskvalifikaciju... Hvala ljudi
Otidji na sajt za prijavu, testiraj fotku u photo validatoru i to je to. Ako ti tamo kaze da je OK, onda nema brige. "Izbeljena" pozadina na slikama nije problem.
__________________
DV-2015 - prvi put, 2 prijave - IZVUCENI
22.05.2014. - popunjeni formulari
19.02.2015. - lekarski
24.02.2015. - intervju/odobrene vize/Administrative processing
26.03.2015. - konacno stigli pasosi (sa vizama)
28.03.2015. - kupljene karte
24.06.2015. - NYC resident
01.04.2016. - Garden State
Reply With Quote
  #14  
Staro 14.10.2014, 11:47
kreta kreta je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 183
Nepromenjeno

Cao drustvo! Moze li neko da preporuci nekog pouzdanog fotografa u Beogradu?
Hvala.
Pozdrav.
Reply With Quote
  #15  
Staro 14.10.2014, 12:26
Kuguar's Avatar
Kuguar Kuguar je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.10.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kreta Prikaz poruke
Cao drustvo! Moze li neko da preporuci nekog pouzdanog fotografa u Beogradu?
Hvala.
Pozdrav.
Za fotografije za vizu, ili nesto drugo?
Koliko shvatam, svi su ozbiljni kad je fotografisanje za vizu u pitanju, nema tu mnogo mudrosti...
Reply With Quote
  #16  
Staro 14.10.2014, 15:49
kreta kreta je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 183
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Kuguar Prikaz poruke
Za fotografije za vizu, ili nesto drugo?
Koliko shvatam, svi su ozbiljni kad je fotografisanje za vizu u pitanju, nema tu mnogo mudrosti...
E stvarno Kuguar! Ma ne, nego za podvodni ribolov! Izvini, ali... Zar nisi primetio kako su novosadjani i nislije bili ljubazni i preporucili fotografe u svojim gradovima. Pretpostavila sam da dobrih fotografa ima i u Beogradu, a stari forumasi mozda mogu da ih preporuce... Hajde cao!
Reply With Quote
  #17  
Staro 14.10.2014, 17:55
Kuguar's Avatar
Kuguar Kuguar je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.10.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kreta Prikaz poruke
E stvarno Kuguar! Ma ne, nego za podvodni ribolov! Izvini, ali... Zar nisi primetio kako su novosadjani i nislije bili ljubazni i preporucili fotografe u svojim gradovima. Pretpostavila sam da dobrih fotografa ima i u Beogradu, a stari forumasi mozda mogu da ih preporuce... Hajde cao!
Nemoj da se ljutiš, ali sam stvarno pitao. U tom sam poslu, i znam dosta fotografa i snimatelja za svadbe, krstenja... Plizzz, nemoj me shvatiti pogrešno...

Inače, mislim da svaki fotograf moze da te fotografise za vizu, nije to nikakva mudrost.
Kolega je majku za USA vizu slikao mobilnim telefonom, na belim vratima, sliku kropovao u paintu, i proslo je sve kako treba...

Ja sam se slikao na Karaburmi, ako ti je blizu, javiću ti putem pp...
Reply With Quote
  #18  
Staro 14.10.2014, 22:13
kreta kreta je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 183
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Kuguar Prikaz poruke
Nemoj da se ljutiš, ali sam stvarno pitao. U tom sam poslu, i znam dosta fotografa i snimatelja za svadbe, krstenja... Plizzz, nemoj me shvatiti pogrešno...

Inače, mislim da svaki fotograf moze da te fotografise za vizu, nije to nikakva mudrost.
Kolega je majku za USA vizu slikao mobilnim telefonom, na belim vratima, sliku kropovao u paintu, i proslo je sve kako treba...

Ja sam se slikao na Karaburmi, ako ti je blizu, javiću ti putem pp...
Hey Kuguar! Opusteno! Snacicu se. PP vise nije vazeci. Pozdrav.
Reply With Quote
  #19  
Staro 16.10.2014, 16:06
besna.kobila besna.kobila je offline
Član
 
Datum prijave: 16.10.2014
Poruke: 1
Nepromenjeno

Moze li ovakva slika za dete od 9 meseci. Nije moglo a ni htelo samo da se slika

Reply With Quote
  #20  
Staro 16.10.2014, 19:45
elefteros elefteros je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Boston
YU lokacija: Beograd
Poruke: 132
Pošalji Skype™ poruku korisniku elefteros
Nepromenjeno

Da li se vi prijavljujete za lutriju ove godine, ili ste već izvučeni pa treba da idete na intervju?
__________________
Urednik sajta Work and Travel iskustvo
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Da li odgovora ova fotografija? Dzeremija Stare teme 20 07.10.2013 22:05
Ispravnost fotografija za prijavu na DVL nenadbdc Stare teme 1 02.10.2012 19:24
Agencije za prijavu GC! V777 Vaša strana 35 20.04.2012 20:56
fotografija, dimenzije, kvalitet... bmilos Stare teme 263 04.11.2011 23:45

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:50.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.