ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 07.07.2013, 16:45
ZukotheCat ZukotheCat je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.08.2012
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 41
Nepromenjeno "Have not been selected", a ipak ste selektovani na DV

Na osnovu stvarnih iskustava želim da skrenem pažnju na nešto u vezi sa korištenjem starih kopjutera/kompjutera koji nemaju najnovije browsere. Može se dogoditi da se XY se prijavio na zvaničnom sajtu DV loterry, uzeo confirmation number. Zatim za provjeru svoga statusa koristi stari kopjuter koji nema up to date internet explorer, ode na sajt dvlottery.state.gov/ESC, tamo mu sistem izbaci naslov "HAVE NOT BEEN SELECTED", dakle selektovan je ali dobija pogrešnu informaciju.
Takođe treba dobro pratiti da li ima još jedan batch, dakle drugi krug izvlačenja za istu godinu. :smrc:
  #2  
Staro 07.07.2013, 17:30
minimaxus minimaxus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.10.2012
YU lokacija: Banja Luka, RS-BiH
Poruke: 96
Nepromenjeno

Ovo u bilo kom slucaju, prosto i jednostavno, ne moze biti tacno ;).
  #3  
Staro 07.07.2013, 22:11
Cosmo's Avatar
Cosmo Cosmo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.10.2012
US lokacija: Gdje god je bolje nego ovdje
YU lokacija: BiH
Poruke: 87
Nepromenjeno

Ma dajte, pa ko jos uopste koristi internet explorer...i ako koristi, update-i se sami toliko namecu tako da nema sanse da je nekome browser toliko star i neazuriran i jos da mijenja sadrzaj informacije. Cista loziona... :==D:
__________________
DV-2014, 1. put, 2 prijave, HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2015, 2. put, 2 prijave, HAS NOT BEEN SELECTED
  #4  
Staro 07.07.2013, 22:34
Hertzog's Avatar
Hertzog Hertzog je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.10.2012
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 56
Nepromenjeno

A sto me nalozi naslov teme :drool: :no:

Cemu ovakve teme, da muce narod bezveze :grin:
  #5  
Staro 07.07.2013, 23:28
Aristotel Aristotel je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.07.2012
YU lokacija: Beograd
Poruke: 56
Nepromenjeno

Ja sad siroma opet proveravo... Po hiljaditi put u različitim browserima ia mene i devojku.... Nekako ta pusta nada nije dala mira....
Inace ovde se završila farma pa reko da vas obavestim..... :gun: na svim kanalima se samo o tome priča... ne može čovem na facebook da ode zbog...
  #6  
Staro 08.07.2013, 02:25
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

To se meni desilo,kao sto sam napisala pre tri godine,kad sam dobila pismo iz Kentakija(u to vreme jos uvek je sve islo regularnom postom)-to je bilo negde krajem marta 2010 godine,sve to lepo u pismu pisalo da smo izvuceni,a ja zensko ko zensko radoznala,i probam preko interneta da unesem komfirmaciski broj ,(to sam probala 1-og jula,u to vreme su rezultati izlazili 1-og jula)kad ono sipak,dobijem poruku has not been selected,probam i sutradan,i jos jedan dan posle,i tako celu nedelju isti odgovor,a imam kod kuce pismo da smo izvuceni.Ja fino lepo pozovem sestru koja je vec zivela ovde u Americi,i kazem joj da se javi u Kentaki.I ona se javila i kazali joj da eto i to se desi ,sistem preopterecen ovo ono,i da je sve u redu.I zato nemojte gubiti nadu,pogotovo sad kad eto izvlace dva puta godisnje iste aplikacije.Ja bih proveravala svaki dan,na kraju moze da se isplati.:naughty:
  #7  
Staro 08.07.2013, 11:03
ZukotheCat ZukotheCat je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.08.2012
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 41
Nepromenjeno

[QUOTE=noki;39620]To se meni desilo,kao sto sam napisala pre tri godine,kad sam dobila pismo iz Kentakija(u to vreme jos uvek je sve islo regularnom postom)-to je bilo negde krajem marta 2010 godine,sve to lepo u pismu pisalo da smo izvuceni,a ja zensko ko zensko radoznala,i probam preko interneta da unesem komfirmaciski broj ,(to sam probala 1-og jula,u to vreme su rezultati izlazili 1-og jula)kad ono sipak,dobijem poruku has not been selected,probam i sutradan,i jos jedan dan posle,i tako celu nedelju isti odgovor,a imam kod kuce pismo da smo izvuceni.Ja fino lepo pozovem sestru koja je vec zivela ovde u Americi,i kazem joj da se javi u Kentaki.I ona se javila i kazali joj da eto i to se desi ,sistem preopterecen ovo ono,i da je sve u redu.I zato nemojte gubiti nadu,pogotovo sad kad eto izvlace dva puta godisnje iste aplikacije.Ja bih proveravala svaki dan,na kraju moze da se isplati.:naughty:[/QUOTE]

Zanima me ima li neko ko je stvarno verziran u IT da pojasni tehničku stranu fenomena. očito da dolazi do nekakvih preopterećenja.
  #8  
Staro 08.07.2013, 11:36
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Do prosle godine je i moglo da izadje obavestenje "NOT BEEN SELECTED" i ako podaci koji su uneti nisu tacni. Ove godine to nije moguce, izadje poruka "SESSION TIME OUT".

Cak i proslih godina je bilo nemoguce da ako upises tacne podatke izadje pogresna informacija. Jednostavno to ne funkcionise tako! Teorijski, ako neko ima najstariji moguci pretrazivac, moguce je da nece moci da ucita kako treba stranicu. A cim je ne ucita kako treba, moguce je da u pogresna polja upise podatke i da mu izadje "NOT BEEN SELECTED". Od ove godine ni to nije moguce. Ako si upisao tacne podatke izacice ti ova gore navedena poruka ili "YOU HAVE BEEN RANDOMLY SELECTED..." poruka.

I nema potrebe da se pokrecu ovakve teme i da se ljudima uliva lazna nada. Ove godine je selektovano 125 000 ljudi, znaci vise nego prethodnih godina, sto znaci da 99% nece biti dodatnog izvlacenja.
Jedino u sta sam 99% siguran da ce se, bez obzira na novi imigracioni zakon, odrzace se i DV-2015.
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA
  #9  
Staro 08.07.2013, 13:00
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

[QUOTE=IgorMAD;39625]Do prosle godine je i moglo da izadje obavestenje "NOT BEEN SELECTED" i ako podaci koji su uneti nisu tacni. Ove godine to nije moguce, izadje poruka "SESSION TIME OUT".

Cak i proslih godina je bilo nemoguce da ako upises tacne podatke izadje pogresna informacija. Jednostavno to ne funkcionise tako! Teorijski, ako neko ima najstariji moguci pretrazivac, moguce je da nece moci da ucita kako treba stranicu. A cim je ne ucita kako treba, moguce je da u pogresna polja upise podatke i da mu izadje "NOT BEEN SELECTED". Od ove godine ni to nije moguce. Ako si upisao tacne podatke izacice ti ova gore navedena poruka ili "YOU HAVE BEEN RANDOMLY SELECTED..." poruka.

I nema potrebe da se pokrecu ovakve teme i da se ljudima uliva lazna nada. Ove godine je selektovano 125 000 ljudi, znaci vise nego prethodnih godina, sto znaci da 99% nece biti dodatnog izvlacenja.
Jedino u sta sam 99% siguran da ce se, bez obzira na novi imigracioni zakon, odrzace se i DV-2015.[/QUOTE]

A ja cu opet da ponovim,da se meni tako desilo,i da nije u pitanju stari internet pretrazivac,zato sto sam probala na vise od jednog i dobijala isti odgovor.Nadu ne treba niko da gubi,posto se nikad ne zna.I kao sto sam napomenula vase sanse su vece nego sto su bile nase zbog dodatnog izvlacenja.Hocu da vas podsetim i na proslogodisnje prvo izvlacenje kad su dosta ljudi sa ovog foruma bili izvuceni,pa su onda iz Kentakija pustili objavu da se poniscuje izvlacenje.Dosta ljudi su bili i u tom drugom popravnom izvlacenju ponovo izvuceni.
Nemoj da mislite da ovde ljudi i sistemi ne grese,nije sve kao u filmu sa Brus Vilisom.Ja volim Ameriku i zato sam ovde,ali i ovde su moguce greske,sa razlikom sto su ovde 99 posto od sluzbenika ljubazni i voljni da pomognu,za raliku od tamo u nasim krajevima.
  #10  
Staro 08.07.2013, 20:24
aspirin aspirin je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.03.2012
Poruke: 78
Nepromenjeno

Sanse nisu vece jer oni u dodatnom izvlacenju ne izvuku ogroman broj ljudi umestio svih onih koji ne odu po vizu u ambasadu. Videli smo da je na nasem forumu u pitanju bio broj od 2 Oktobarska dobitnika uclanjenih i pre i posle 1. Oktobra. Kakve su to silne vece sanse ako imamo 2 dobitnika samo u dodatnom izvlacenju na forumu a uz to ove godine ga mozda nece ni biti zbog izvucenih 125000 ljudi u Maju?!
Kao drugo, sanse nisu vece ako se prijavljuje sve vise ljudi sa nasih prostora a uz to se konstano smanjuju kvote i broj izvucenih iz naseg regiona?!
Nase sanse u regionu su blago receno jadne i nikakve u buducim godinama (ako prezivi lutrija).
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Odslužen vojni/civilni vojni rok i popunjavanje stavke "Previous Military Service" Milosdv Uputstva za dobitnike 39 18.10.2017 20:00
Koju zemlju staviti u pitanju "Country Where You Live" ako sam na H-1B vizi u USA ? rikelme Stare teme 2 16.10.2010 22:10
Depozit...tj "pare na sunce, pa cemo onda da pricamo" dreamerns Vaša strana 54 29.03.2009 00:37
Polja "In care off" i "District/County/Province/State" Marko Stare teme 1 02.12.2005 00:05

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 06:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.