ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #301  
Staro 01.11.2018, 16:10
mkalist mkalist je offline
Član
 
Datum prijave: 04.10.2016
Poruke: 3
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik drjelena Prikaz poruke
Poslednja dva dana pokušavam da unesem podatke na sajtu lutrije, ali nakon prve stranice mi se resetuje.

Da li se i vama dešava?
Imate li rešenje?

Hvala unapred,
Jelena
Dešava se, bilo koji browser Chrome, FF, Edge. Verovatno je do njih, samo brine što već dva dana traje...
Reply With Quote
  #302  
Staro 01.11.2018, 16:11
darkoni26 darkoni26 je offline
Član
 
Datum prijave: 23.07.2013
US lokacija: florida
YU lokacija: srbija
Poruke: 2
Pošalji Skype™ poruku korisniku darkoni26
Nepromenjeno

Ima jos para dana za prijavu,danas sam pokusavao par puta ali kad zavrsim sa prvom stranu nece dalje kao da sajt nesto zeza.
Reply With Quote
  #303  
Staro 01.11.2018, 16:15
mkalist mkalist je offline
Član
 
Datum prijave: 04.10.2016
Poruke: 3
Nepromenjeno

Imaju problem, evo šta kažu na zvaničnom twitter nalogu:

We are aware that some applicants are receiving an error when trying to submit their entry for DV. We are working to fix the issue. If you are receiving an error please check back later.

https://twitter.com/TravelGov/status...74047638720512

Ima vremena, još 5 dana.
Reply With Quote
  #304  
Staro 01.11.2018, 16:17
darkoni26 darkoni26 je offline
Član
 
Datum prijave: 23.07.2013
US lokacija: florida
YU lokacija: srbija
Poruke: 2
Pošalji Skype™ poruku korisniku darkoni26
Nepromenjeno

Jedno pitanje ako neko zna,ja sam ranije isao u ameriku imao sam turisticku vizu,dali ako opet budem trazio turisticku imaju u kompjuteru da sam predao za GC i zbog toga me odbiju jer sam ustvari predao za iseljenicku iako je igra na srecu...
Reply With Quote
  #305  
Staro 01.11.2018, 17:20
ZexNS ZexNS je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.03.2014
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik darkoni26 Prikaz poruke
Jedno pitanje ako neko zna,ja sam ranije isao u ameriku imao sam turisticku vizu,dali ako opet budem trazio turisticku imaju u kompjuteru da sam predao za GC i zbog toga me odbiju jer sam ustvari predao za iseljenicku iako je igra na srecu...
Mislim da to nije razlog da te odbiju za turisticku vizu.

Ako imas dobre "garancije" da ces se vratiti kuci i da imas dovoljno sredstava da sam isfinansiras svoj put tamo i povratak, ne vidim razlog da te odbiju.

Sve je do tebe kako ces se "predstaviti" u ambasadi i kako ces odgovarati na postavljena pitanja.
Reply With Quote
  #306  
Staro 01.11.2018, 19:07
rajkobl rajkobl je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2018
US lokacija: Cikago
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 7
Nepromenjeno Pitanje za forum

Imam jedno pitanje ako neko zna kada sam htio da se prijavim za lutriju i kada sam to uradio dobio sam link putem kojeg sam trebao da platim 90 odnosno 150 dolara. Interesuje me da li je to taksa koja se placa za zelenu kartu i da li se nakon toga placa jos neka taksa, ili da budem jasniji ako uplatim taj iznos da li time ulazim u izvlacenje zlene karte ili sam vec dobio zelenu kartu i trba samo da uplatim taj iynos za taksu.
Reply With Quote
  #307  
Staro 01.11.2018, 19:24
cobecar cobecar je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.06.2014
Poruke: 47
Nepromenjeno

Prijava na lutriju kao i samo ucestvovanje je bessplatno i vrsi se na zvanicnom sajtu: https://www.dvlottery.state.gov/(S(t...)/default.aspx
!
Reply With Quote
  #308  
Staro 01.11.2018, 19:39
rajkobl rajkobl je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2018
US lokacija: Cikago
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 7
Nepromenjeno

Vec sam taj postupak obavio i dobio na email ovaj link
https://payments.usafis.org/payments...2-eb82831a52b8
Zanima m da li je ova cijnea od 150 odnosno 90 dolara cijena takse ili se poslije toga placa jos neka taksa.
Reply With Quote
  #309  
Staro 01.11.2018, 19:54
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik rajkobl Prikaz poruke
Vec sam taj postupak obavio i dobio na email ovaj link
https://payments.usafis.org/payments...2-eb82831a52b8
Zanima m da li je ova cijnea od 150 odnosno 90 dolara cijena takse ili se poslije toga placa jos neka taksa.
Boze boze Rajko. Mene uvek cudi kako se ljudi upecaju na ovakve prevare al eto neko se upeca i uplati im.
Ne placa se Green Card prijava nista osim ako vas ne izvuku. I ako budete izvuceni ne uplacuje se nista preko interneta.
Reply With Quote
  #310  
Staro 01.11.2018, 20:00
rajkobl rajkobl je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2018
US lokacija: Cikago
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 7
Nepromenjeno

Ok, ali prije nego sto sam aplicirao popunjavao sam onaj obrazac sa linka koji ste mi poslali i nakon toga sam dobio na email link za uplatu. U svakom slucaju hvala
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:06.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.