ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » USCIS Immigrant Fee » Bitni linkovi
Početak u USA Stan Posao Kola (Automobil) Osiguranje
Porez Dešavanja Naša mesta Putovanja Avionske karte

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #181  
Staro 20.03.2017, 22:39
zmija zmija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 51
Nepromenjeno

Pozdrav platio sam kartu 3 marta i kad udjem u check case status dobijem ovo i svqki put kad refres uradim nikad mi nerefresuje


A evo i da sam platio, https://s22.postimg.org/yh6ljf0n5/Sc...303_172102.png
Jel zna neko kako mogu provjeriti doklen mi je stigla obrada ili mora ovako

Last edited by SEEUSAIC; 25.03.2017 at 18:53. Razlog: Privacy
Reply With Quote
  #182  
Staro 25.03.2017, 01:44
zmija zmija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 51
Nepromenjeno

zanima me samo jel to to jel dobro placeno ovo sam dobio u povratnom mailu

Last edited by SEEUSAIC; 25.03.2017 at 18:53. Razlog: Privacy
Reply With Quote
  #183  
Staro 25.03.2017, 09:12
damn.mm damn.mm je offline
Član
 
Datum prijave: 16.08.2016
Poruke: 17
Nepromenjeno

Receipt number vam je ovaj poslednji broj koji počinje sa IOE, pomoću njega možete da pratite kada bude gotova i poslata zelena karta nakon uslaska u US. Ali svakako ne bi trebalo ovakve podatke da postavljate javno.
Reply With Quote
  #184  
Staro 25.03.2017, 13:16
zmija zmija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 51
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik damn.mm Prikaz poruke
Receipt number vam je ovaj poslednji broj koji počinje sa IOE, pomoću njega možete da pratite kada bude gotova i poslata zelena karta nakon uslaska u US. Ali svakako ne bi trebalo ovakve podatke da postavljate javno.
Neka administrator obrise moja prethodna dva posta. Zanimalo me samo da li je dobro placeno posto kad idem da provjerim tj check ny status izbacuje mi gresku
Validation Error(s)
You must correct the following error(s) before proceeding:

User-Defined Error
Isto i kad se ulogujem na account
Reply With Quote
  #185  
Staro 25.03.2017, 15:32
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zmija Prikaz poruke
Neka administrator obrise moja prethodna dva posta. Zanimalo me samo da li je dobro placeno posto kad idem da provjerim tj check ny status izbacuje mi gresku
Validation Error(s)
You must correct the following error(s) before proceeding:

User-Defined Error
Isto i kad se ulogujem na account
Sad tek vidim da postoji problem. Upravo sam proverio moja 2 broja i vas i sa vasim stvarno javlja tu gresku. Po screenshot-ovima koje ste ranije poslali cini mi se da ste otvorili nalog na https://myaccount.uscis.dhs.gov/ i tako platili. Jedino sto sam pronasao i mislim da bih ja tako pokusao da saznam kakav problem je u pitanju je:
If you would like additional assistance, please contact the USCIS Customer Contact Center via the web form at https://egov.uscis.gov/cris/contactus

E-mail koji ste dobili sa potvrdom placanja i receipt number -om je dobar - isti takav sam i ja dobio samo sa dva broja, jer sam odjednom platio za dvoje, ali ispada da se neke kockice u nalogu jos nisu slozile kako treba. Pisao sam o tome i ranije, ali ja sam tek kada sam se ulogovao na https://myaccount.uscis.dhs.gov/ i kliknuo na neki new experience (test izgled novog sajta), primetio gresku u adresi koja definitivno nije do mene, nego je problem bio u pretipkavanju, ili automatskom prepoznavanju adrese (nesto sa znakom '#' koji sam koristio pre borja zgrade nije bilo dobro prepoznato, pa sam rucno promenio). Evo i ovde nekih linkova koje bi mogli posetiti, ukoliko nista drugo ne pomogne: https://www.uscis.gov/news/alerts/ne...-immigrant-fee.

Last edited by slucajni_prolaznik; 25.03.2017 at 15:39.
Reply With Quote
  #186  
Staro 25.03.2017, 16:05
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Evo jos ljudi sa slicnim problemom - nekome je problem resen, nekom bas i nije.
http://www.immihelp.com/experience/9...ck-Status.html
Reply With Quote
  #187  
Staro 25.03.2017, 16:27
zmija zmija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 51
Nepromenjeno

Znaci u sustini ako sam dobro razumio ja sam sve dobro platio sad samo da sacekam da mi dodje na adresu. A ovo da provjerim sam cisto radi reda htio da vidim doklen je doslo
Reply With Quote
  #188  
Staro 25.03.2017, 17:24
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zmija Prikaz poruke
Znaci u sustini ako sam dobro razumio ja sam sve dobro platio sad samo da sacekam da mi dodje na adresu. A ovo da provjerim sam cisto radi reda htio da vidim doklen je doslo
Da, dobro ste platili bas kako vam i pise na slici koju ste poslali http://s22.postimg.org/yh6ljf0n5/Scr...303-172102.png.
Reply With Quote
  #189  
Staro 25.03.2017, 21:45
zmija zmija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 51
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Da, dobro ste platili bas kako vam i pise na slici koju ste poslali http://s22.postimg.org/yh6ljf0n5/Scr...303-172102.png.
Hvala admin sad moze obrisati moj post. Hvala jos jednom
Reply With Quote
  #190  
Staro 21.04.2017, 20:24
SaFuture SaFuture je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2017
US lokacija: DC, Miami
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 13
Nepromenjeno

Samo da javim da smo i mi platili $440 danas, proslo sve bez problema.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
lifecycle, uscis

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:01.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.