ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #181  
Staro 02.10.2015, 15:13
Daxer Daxer je offline
Član
 
Datum prijave: 20.03.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bijeljina BiH
Poruke: 14
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik benjo991 Prikaz poruke
Pozz,mozda je glupo pitanje,ali nigdje nisam nasao,da li se u prijavi pise nasim slovima to jest Ž Ć i ostalo ili bez kvakica,lijep pozz
Druže nisi ti dobro tražio pisalo se o tome mnogo puta,ne pišu se slova č,ć,š,đ,ž...
__________________
DV2017 - Has not been selected
Reply With Quote
  #182  
Staro 02.10.2015, 15:16
Djorke Djorke je offline
Član
 
Datum prijave: 18.08.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik chicagopn Prikaz poruke
ako par zivi u vanbracnu zajednicu sta da stavim drugar nije vencan ali ima dete i zive zajedno sa devojkom jel to kasnije nece biti problem,hvala
Mislim da stavljas da nisu vencani.

Svako se od njih pojedinacno prijavljuje, ne navodi supruznika - a u slucaju da nekog izvuku, moraju se vencati da bi zajedno emigrirali. Za dete ne znam kako ide, tj. na ciju prijavu.

Interesuje ih trenutni pravni status - pise u uputstvu da moras da navedes da imas supruznika, cak i ukoliko planiras da se razvedes pre momenta izdavanja vise.

Dakle, kapiram da pises kakav je status u momentu prijave - single su

Pozdrav
Reply With Quote
  #183  
Staro 02.10.2015, 15:17
Daxer Daxer je offline
Član
 
Datum prijave: 20.03.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bijeljina BiH
Poruke: 14
Wink

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Bojanche Prikaz poruke
Drugari imam jedan problem posto administrator ne odgovara, imam jako bitno pitanje, moja supruga i ja se jos nismo zvanično vencali a vencacemo se 31 oktobra, sta da pisem pod prezime dali moje ili i dalje njeno? I dali ce prihvatiti ako ostavimo njeno? Jer ce vencani list biti vodjen na 31 oktobar
Moje mišljenje je da bolje sačekaš da se vjenčate pa se onda prijavi,što je sigurno sigurno je,svejedno traje do 3 Novembra pošaljete onda dvije prijave jednu supruga jednu ti...
__________________
DV2017 - Has not been selected
Reply With Quote
  #184  
Staro 02.10.2015, 15:19
Bojanche Bojanche je offline
Član
 
Datum prijave: 30.06.2013
US lokacija: Buffalo
YU lokacija: Backa Topola
Poruke: 24
Nepromenjeno

Ko mi garantuje? Molio bih te druze da se suzdrzis suvišnih komentara, pitao sam i trazio odgovor vezan za pitanje, a tvoje glupo misljenje u vezi mog vencanja ne zelim da cujem, hvala.
Reply With Quote
  #185  
Staro 02.10.2015, 15:20
Stromae Stromae je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.05.2015
US lokacija: California
YU lokacija: BG
Poruke: 74
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Bojanche Prikaz poruke
Drugari imam jedan problem posto administrator ne odgovara, imam jako bitno pitanje, moja supruga i ja se jos nismo zvanično vencali a vencacemo se 31 oktobra, sta da pisem pod prezime dali moje ili i dalje njeno? I dali ce prihvatiti ako ostavimo njeno? Jer ce vencani list biti vodjen na 31 oktobar
Za prijavu upisujete podatke onakve kakvi su na dan prijave. Ako u tom trenutku niste vencani, popunjavate podatke tako. Tajodje sko niste vencani prijavite se sa dve prijave (jednu ti na tvoje ime drugu buduca supruga na svoje ime) i povecavate sanse da budete izvuceni. Molim vas vodite racuna da unesete podatke onakve kakvi jesu na taj dan jer bilo sta drugacije moze da vuce ka diskvalifikaciji.

Suprug i ja smo se vencali nakon izvlacenja kao i mnogi parovi ovde, i posle u daljim koracima i obrascima uneli izmene prezimena... I koliko znam to je jedini ispravan nacin i niko nije imao problema...

Pozdrav! I mali savet, da ne bi cekali da vam neko odgovori ma pitanje, pogledajte temu 2016 ili 2015 gde su ista ova pitanja obradjena....
__________________
DV2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2016 - POGODAK 2016EU00011xxx
Izvuceni 08.05 /DS260 26.05 / Intervju 18.11/ Pozeleneli
Reply With Quote
  #186  
Staro 02.10.2015, 15:23
Bojanche Bojanche je offline
Član
 
Datum prijave: 30.06.2013
US lokacija: Buffalo
YU lokacija: Backa Topola
Poruke: 24
Nepromenjeno

Stromae mnogo hvala na savetu sad je kristalno jasno, i jos se malo zakomplikovalo da je u aprilu termin za porodjaj pa ce biti vise izmena papirologije :-)
Reply With Quote
  #187  
Staro 02.10.2015, 15:37
allenton's Avatar
allenton allenton je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 63
Nepromenjeno

ako imam visu skolu sta da izaberem od ovih ponuđenih odgovora
Reply With Quote
  #188  
Staro 02.10.2015, 16:08
Daxer Daxer je offline
Član
 
Datum prijave: 20.03.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bijeljina BiH
Poruke: 14
Wink

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Bojanche Prikaz poruke
Ko mi garantuje? Molio bih te druze da se suzdrzis suvišnih komentara, pitao sam i trazio odgovor vezan za pitanje, a tvoje glupo misljenje u vezi mog vencanja ne zelim da cujem, hvala.
Druze nisam se dobro izrazio,ako sam te nešto uvrijedio izvini,imao sam namjeru da ti pomognem kao i svima što se trudim da pomognem...
__________________
DV2017 - Has not been selected
Reply With Quote
  #189  
Staro 02.10.2015, 16:23
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Bojanche Prikaz poruke
Drugari imam jedan problem posto administrator ne odgovara, imam jako bitno pitanje, moja supruga i ja se jos nismo zvanično vencali a vencacemo se 31 oktobra, sta da pisem pod prezime dali moje ili i dalje njeno? I dali ce prihvatiti ako ostavimo njeno? Jer ce vencani list biti vodjen na 31 oktobar
U prijavu unosite podatke koji su u tenutku prijave aktuelni....dakle ako se vencavate 31 a prijavu popunite 30 onda ce imati svako svoje prezime.....dakle ti se prijavljujes kao single i supruga takodje a ako vas izvuku onda cete u aplikaciji za green card pisati da ste u braku i ostalo.....dakle sustina je upisati podatke koji su aktuelni na dan popunjavanja prijave....u suprotnom mogu vas bezveze diskvalifikovati ako budete lagali....
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #190  
Staro 02.10.2015, 17:54
Bomboniko Bomboniko je offline
Član
 
Datum prijave: 09.08.2015
Poruke: 19
Nepromenjeno

Drustvo treba mi vasa pomoc Imam druga koji je razveden od zene , ali ima kcerku sa njom koja ima 19 godina . On hoce da se prijavi na lutrijubi njegova bivsa zena isto . Da li oni obadvoje mogu navesti svoje djete ili , samo onaj roditelj s kime djete zivi ? Hvala unapred
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:27.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.