ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1421  
Staro 18.10.2016, 21:55
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tequila Prikaz poruke
Izvinjavam se sto upadam kao padobranac ovako interesuje me sta vam je pisalo kada ste se prijavili za 2017, meni stoji da proveravam "between May 3, 2016 and September 30, 2017" svoj status, mada izasla je prijava i za novu lutriju, a spominje se i neki novi krug, iz ove perpektive mi je septembar 2017 nesto bas daleko da budem na stand by da li sam prosla ili ne.
I ne treba da budete na stand-by. Status proverite na ovom linku. Drugi krug jeste bio ali su svi naknadno izvuceni dobili email da provere svoj status.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1422  
Staro 18.10.2016, 22:12
tequila tequila je offline
Član
 
Datum prijave: 18.10.2016
US lokacija: nc
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 4
Nepromenjeno

Hvala, na tom linku sam i proveravala, samo me zanima da li treba stalno da proveravam do septembra 2017? Dali su bas dugacak period, od maja pa sve do pre neki dan nisam ni proveravala ponovo, cekala sam okrobar
Reply With Quote
  #1423  
Staro 18.10.2016, 22:20
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tequila Prikaz poruke
Hvala, na tom linku sam i proveravala, samo me zanima da li treba stalno da proveravam do septembra 2017? Dali su bas dugacak period, od maja pa sve do pre neki dan nisam ni proveravala ponovo, cekala sam okrobar
Na zalost, nema vise potrebe da proveravate svoj status vezano za DV-2017. Vise srece u novom "kolu"
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1424  
Staro 23.11.2016, 23:02
DOKTOR AMER DOKTOR AMER je offline
Član
 
Datum prijave: 03.10.2016
US lokacija: TEXAS FORT WORTH
YU lokacija: SARAJEVO BIH
Poruke: 20
Nepromenjeno informacija za dobitnike 2017...

Citat:
Update about DS260 processing...
Korisnici Foruma Zelena Lutrija ne kradu tuđe tekstove. Ono što se ovde radi je postovanje sažete informacije i link. Ili ako je citat, potpise se autor i opet link. Hvala na razumevanju.

Sup.Mod.

Last edited by SEEUSAIC; 24.11.2016 at 02:00.
Reply With Quote
  #1425  
Staro 24.11.2016, 10:28
DOKTOR AMER DOKTOR AMER je offline
Član
 
Datum prijave: 03.10.2016
US lokacija: TEXAS FORT WORTH
YU lokacija: SARAJEVO BIH
Poruke: 20
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DOKTOR AMER Prikaz poruke
Korisnici Foruma Zelena Lutrija ne kradu tuđe tekstove. Ono što se ovde radi je postovanje sažete informacije i link. Ili ako je citat, potpise se autor i opet link. Hvala na razumevanju.

Sup.Mod.
Ja sam nasao informaciju na dv lottery info Britsimonsays i zelio sam je podijeliti sa svima jer mi koji cekamo poziv za intervju prolazimo kroz jedan neobican put i svaka informacija je po meni dobrodosla nisam zelio uvrijediti ovaj forum vec podijeliti informaciju o procesu.

LP
Reply With Quote
  #1426  
Staro 10.08.2017, 08:00
Bojanche Bojanche je offline
Član
 
Datum prijave: 30.06.2013
US lokacija: Buffalo
YU lokacija: Backa Topola
Poruke: 24
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Daxer Prikaz poruke
Druze nisam se dobro izrazio,ako sam te nešto uvrijedio izvini,imao sam namjeru da ti pomognem kao i svima što se trudim da pomognem...
nisam na tebe druze mislio nego na pelcer224 nema brige
Reply With Quote
  #1427  
Staro 31.03.2018, 12:44
iva001 iva001 je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2017
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Zagreb/Livno
Poruke: 2
Nepromenjeno

Postovani,
nisam znala da se od prijave u 10. mjesecu izvlači dva puta koliko sam shvatila ili? dali se dva puta treba prijavljivati? DV-2018 nista... DV 2019 čekamo 15.5.2018
Reply With Quote
  #1428  
Staro 31.03.2018, 13:01
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik iva001 Prikaz poruke
Postovani,
nisam znala da se od prijave u 10. mjesecu izvlači dva puta koliko sam shvatila ili? dali se dva puta treba prijavljivati? DV-2018 nista... DV 2019 čekamo 15.5.2018
Dobro nam dosli!
Izvlacenje je samo jednom, u maju. I prijavljivanje se, takodje, vrsi samo jednom godisnje. Do sada se samo 3 puta desilo da je izvlacenje ponovljeno/dopunjeno.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1429  
Staro 31.03.2018, 14:43
iva001 iva001 je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2017
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Zagreb/Livno
Poruke: 2
Smile

Hvala Vam na dobrodošlici i hvala na odgovoru, jako ste ljubazni
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:21.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.