ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1321  
Staro 05.05.2016, 23:17
ejpril88 ejpril88 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 27.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 191
Nepromenjeno

Tikice, svaka cast sto imas strpljenja da odgovoris svima. Jesi li smislila gde ides?
__________________
oktobar 2014 - prvi put aplicirali (dve prijave)
maj 2015 - muz izvucen
septembar 2015 - vencanje
oktobar 2015 - intervju, vize odobrene
mart 2016 - sleteli u Cikago
Reply With Quote
  #1322  
Staro 06.05.2016, 00:10
lover's Avatar
lover lover je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2010
US lokacija: Ko zna!? Mozda NYC jednog dana.
YU lokacija: Gradiska, RS, BIH
Poruke: 168
Nepromenjeno

Da se javim i ja. Po 6-ti put dva corka. Sta da se radi!? Zivot ide dalje. Srecnim dobitnicima cestitam, a nama koji nismo izvuceni mnogo srece drugi put!
__________________
DV-2020 Deveti put dva ćorka!
Reply With Quote
  #1323  
Staro 06.05.2016, 00:13
marence86 marence86 je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 2
Nepromenjeno Ljudi

Da li postoji neki drugi nacin da se proveri da li ste izvuceni,neki spisak nesto,posto imam problem vec dva dana ne mogu da se ulogujem,a danas ceo dan mi izbacuje da mi podaci nisu tacni??? A citam sa onog papira unosim tacno i broj i sve i opet nece,sta da radim?
Reply With Quote
  #1324  
Staro 06.05.2016, 00:33
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marence86 Prikaz poruke
Da li postoji neki drugi nacin da se proveri da li ste izvuceni,neki spisak nesto,posto imam problem vec dva dana ne mogu da se ulogujem,a danas ceo dan mi izbacuje da mi podaci nisu tacni??? A citam sa onog papira unosim tacno i broj i sve i opet nece,sta da radim?
Da li si proverio ono sto je Tikica napisala na prethodnoj strani. Ti si, cini mi se, cetvrti clan koji je imao takav problem a koji je tvrdio da je sve tacno uneo ali se ispostavilo da to bas nije tako. Dakle, ako si sacuvao stranicu sa potvrdom o prijavljivanju pogledaj jos jednom da nije zamenjeno prezime sa imenom. Nema nasih slova niti zareza, tacaka i sl. Proveri i u broju da nisu zamenjene nula i slovo O, itd.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1325  
Staro 06.05.2016, 00:37
lover's Avatar
lover lover je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2010
US lokacija: Ko zna!? Mozda NYC jednog dana.
YU lokacija: Gradiska, RS, BIH
Poruke: 168
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marence86 Prikaz poruke
Da li postoji neki drugi nacin da se proveri da li ste izvuceni,neki spisak nesto,posto imam problem vec dva dana ne mogu da se ulogujem,a danas ceo dan mi izbacuje da mi podaci nisu tacni??? A citam sa onog papira unosim tacno i broj i sve i opet nece,sta da radim?
Probaj preko drugog browsera. Meni danas nije htjelo ucitati preko IE pa sam provjerio preko MF. Rezultat je bio na moje iznenadjenje, neocekivan!
__________________
DV-2020 Deveti put dva ćorka!
Reply With Quote
  #1326  
Staro 06.05.2016, 09:56
zbogom_zohari zbogom_zohari je offline
Član
 
Datum prijave: 20.03.2016
Poruke: 13
Nepromenjeno

ni ja ni brat nismo izvuceni. Nadam se da ce biti lutrija i ove godine, pun mi je kufer svega.
Reply With Quote
  #1327  
Staro 06.05.2016, 10:08
NekoIzMase NekoIzMase je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2015
US lokacija: ny/philly/dc/sfbay/cityofroses/???
YU lokacija: sd/bg
Poruke: 15
Nepromenjeno

Prva prijava, ništa... Iskreno, više sam bio uzbuđen prilikom prijave neko prilikom provere rezultata. Šta da se radi, pokušaću i dalje, do tada, rad na sebi pre svega, a tu je i EU pa ko zna šta se sve može desiti.

Čestitke svima koji su izvučeni, ostalima više sreće sledeće godine.
Reply With Quote
  #1328  
Staro 06.05.2016, 14:02
jasmin_nikol jasmin_nikol je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2011
US lokacija: Čikago... Minesota....gde god nadjemo posao
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 95
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Kuguar Prikaz poruke
Šta da se radi, glava gore, život ide dalje. Kao što sam drugima pričao, tako i ja. Nema nazad, samo napred. Za razliku od prvog puta kada sam izgoreo, jer nisam bio selected, sada stvarno shvatam da je ovo lutrija, i da nema nerviranja.mOpuštencija. Ako dođje, došlo je, ako ne dođje, doći će nešto drugo...
Žao mi je naravno svih koji nisu izvučeni po n-ti put, ali mi je najviše žao novajlija. Tačno znam da su neki izgoreli jer su previše očekivali, i na kraju, ovog puta ništa. Prwpoznaće se svi oni, ali shvatiće da, da bi čovek ustao, mora prvo da padne...
hihihi, nemam pojma zasto se prepoznah u ovom tvom postu
__________________
DV2005 - ništa
DV2010 -ništa
DV2017- ništa
DV2018- ništa, ali biće
Reply With Quote
  #1329  
Staro 06.05.2016, 14:04
Tamarica6000 Tamarica6000 je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 16
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tamarica6000 Prikaz poruke
Juce smo saznali da je muz selektovan!! Pozdrav svima....imam pitanje kad bismo trebali doci na red za intervju, broj nam je oko 6700. Da li je to u novembru? Jos jedno pitanje, kada ce moci da se salje ds260? Mi bismo sto pre jer bismo voleli do kraja godine ako bude bilo moguce vec da odemo. I da li oni obaveste na email kad mozes da saljes formular, da li se salje preko njihovog sajta?

Hvala unapred!
Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tikica Prikaz poruke
Čestitam!
Pošaljite DS260 do polovine maja i ako dinamika bude kao prošle godine 90% ćete imati intervju u oktobru.
Probajte da se ulogujete ovo je zvanični link , možda je već omogućeno popunjavanje DS260.

Na mail ćete jedino dobiti obaveštenje da vam je intervju zakazan 6-8 nedelja pre samog intervjua. Taj e-mailće vas uputiti da podatke o zakazanom intervjua proverite tponovo na E-DV website-u, na kome ste proveravali i da li ste selektovani.
Hej, hvala puno na odgovoru i cestitkama!! A kako ljudi onda ynaju da treba da se uloguju i posalju taj DS260?? Malo mi to propusta sa njihove strane, nigde ne piše i ako te ne obaveste mislim da je moguće da ljudi koji nisu jako dobro informisani ni ne pošalju to. Mislim, ja sam odmah krenula da se raspitujem i trazim forume, ali ne reaguje svako isto. Ako bude bilo jos pitanja oko intervjua, javicu se....Super zbog foruma, bas je dobar i puno znaci. Bravo!!! pozz
Reply With Quote
  #1330  
Staro 06.05.2016, 14:33
SanjaM SanjaM je offline
Član
 
Datum prijave: 15.05.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 16
Nepromenjeno

Draga Tamarica6000, moj savet je da ti uvek baza bude zvanican sajt, preko kog si se i prijavila za lutriju, i na kom si na kraju i proverila rezultat, tu su sva moguca uputstva i samo je potrebno lepo citati i pratiti korake. Postoji odeljak ~If You Are Selected~ i tu se tacno pominje redosled svih radnji koje je potrebno odraditi pre intervjua, kao i sama priprema za intervju. Ovaj forum je sjajan, meni je dosta pomogao, ali zvanicne informacije se nalaze na sajtu.
__________________
2015. - SELECTED!!!
CN 2016EU00019xxx
22.03.2016. - Zelenaaaa!!!
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:47.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.