ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #421  
Staro 03.11.2015, 13:45
beholder's Avatar
beholder beholder je offline
Član
 
Datum prijave: 08.03.2015
US lokacija: ???
YU lokacija: Beograd
Poruke: 27
Nepromenjeno

Uspešna prijava prvi put, sada se nadamo i uspešnom izvlačenju!!!! Svima puno sreće. Inače sajt za prijavu je dostupan bez problema, prijava u roku od 5 minuta iako je zadnji dan.
Reply With Quote
  #422  
Staro 04.11.2015, 09:41
Labud Labud je offline
Član
 
Datum prijave: 25.09.2015
Poruke: 4
Nepromenjeno

Da i zvanicno pozelim srecu svima koji su aplicirali. Svako trazi komadic srece, nadam se da ce ga svako naci na ovaj ili onaj nacin. Licno nisam uopste opterecen prvom prijavom, ne ocekujem nista, ako se desi razmisljacu sta i kako. Moja zelja jeste da odem odavde, o Americi nisam previse ni razmisljao da budem iskren. Znate ono da sam zacrtao sebi cilj i to je to. Jednostavno gledam i cackam za mnoge zemlje, od Austrije, Nemacke, preko Norveske i Svedske pa sve do Islanda i Finske. Evo poslao sam za green Card za Ameriku pa valjda ce nesto iskrsnuti od ovih varijanti.
Reply With Quote
  #423  
Staro 04.11.2015, 13:48
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Labud Prikaz poruke
Da i zvanicno pozelim srecu svima koji su aplicirali. Svako trazi komadic srece, nadam se da ce ga svako naci na ovaj ili onaj nacin. Licno nisam uopste opterecen prvom prijavom, ne ocekujem nista, ako se desi razmisljacu sta i kako...
Hvala, srecno i tebi. I upravo, kao sto su iskusniji clanovi pisali, nema velikih ocekivanja da ne bi posle bilo velikih razocarenja...

A sreca ce nam trebati pogotovu ako nas izvuku, jer mi (moja troclana porodica) nemamo nikoga u USA, pa ipak mislim da ce se polako kockice slagati. Ako jos naletimo i na nekoga voljnog da pomogne....
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #424  
Staro 04.11.2015, 18:49
jasmin_nikol jasmin_nikol je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2011
US lokacija: Čikago... Minesota....gde god nadjemo posao
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 95
Nepromenjeno

E pa, dragi forunaši, to je to! Ostaje nam da verujemo, čekamo, da se nadamo najboljem i od srca vam, tj. nam želim puno sreće! Neka 2017.godina bude naša godina . Pa, čujemo se u maju! Budite mi dobro i pozdrav!!!
Reply With Quote
  #425  
Staro 05.11.2015, 08:49
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik jasmin_nikol Prikaz poruke
E pa, dragi forunaši, to je to! Ostaje nam da verujemo, čekamo, da se nadamo najboljem i od srca vam, tj. nam želim puno sreće! Neka 2017.godina bude naša godina . Pa, čujemo se u maju! Budite mi dobro i pozdrav!!!
Ne moramo valjda da cekamo do maja da se "kuckamo"

Mozemo do tada da razmenjujemo misljenja i razmisljanja na temu bilo cega vezano za USA, odabira grada, posla, skole za decu, medical & dental plan....
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #426  
Staro 05.11.2015, 14:44
jasmin_nikol jasmin_nikol je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2011
US lokacija: Čikago... Minesota....gde god nadjemo posao
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 95
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Ne moramo valjda da cekamo do maja da se "kuckamo"

Mozemo do tada da razmenjujemo misljenja i razmisljanja na temu bilo cega vezano za USA, odabira grada, posla, skole za decu, medical & dental plan....
Daaa, obavezno! Na nekoj drugom temi (intervju 2016, mislim) napisah da mi je terapija da uveče češljam forum i uživam da pratim kako ljudi dobro prolaze na zakazane intervjue i presrećna sam zbog njih, kao da sam ja dobila gc. Forum je fantastičan, ima odličnih tema, odgovora na sva moguća pitanja, samo treba tražiti, i nadam se da će tako i ostati jer svaka mišljenje, razmišljanje, informacija i diskusija je jako bitna. I da bodrimo jedni druge Pozdrav!
Reply With Quote
  #427  
Staro 05.11.2015, 15:58
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik jasmin_nikol Prikaz poruke
...Forum je fantastičan, ima odličnih tema, odgovora na sva moguća pitanja, samo treba tražiti, i nadam se da će tako i ostati jer svaka mišljenje, razmišljanje, informacija i diskusija je jako bitna. I da bodrimo jedni druge Pozdrav!
E sad se ja pridruzujem tvom postu, kao sto si i ti mom postu na "nekoj drugoj temi"
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #428  
Staro 09.11.2015, 13:40
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Forumasi, ajmo, prodrmajte se!!! Nemojte sada nakon euforije u oktobru da posustajete sa postovima...
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #429  
Staro 09.11.2015, 14:44
Dok. Dok. je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.11.2015
Poruke: 87
Nepromenjeno

PA necemo valjda da cekamo maj mesec da se kuckamo.

Mozda neko ima jos nesto da kaze, pita.

Ja sam aplicirao i cekam maj ali redovno sam ovde i citam i istrazujem forum.

Čak imam i ideje za nove teme. Pisao bih ovde ali mislim da nije odgovarajuca tema.

POzdrav i srecno
Reply With Quote
  #430  
Staro 09.11.2015, 20:29
jasmin_nikol jasmin_nikol je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2011
US lokacija: Čikago... Minesota....gde god nadjemo posao
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 95
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dok. Prikaz poruke
PA necemo valjda da cekamo maj mesec da se kuckamo.

Mozda neko ima jos nesto da kaze, pita.

Ja sam aplicirao i cekam maj ali redovno sam ovde i citam i istrazujem forum.

Čak imam i ideje za nove teme. Pisao bih ovde ali mislim da nije odgovarajuca tema.

POzdrav i srecno

i ja sam skoro svako veče na forumu. Čitam razne stare teme koje su odlične, čini mi se da su stariji članovi bili mnogo življi od nas i obavešteniji. Radujem se novim temama i pridružujem se. Najavi ih, imaš moju podršku!
__________________
DV2005 - ništa
DV2010 -ništa
DV2017- ništa
DV2018- ništa, ali biće
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:35.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.