ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » FLORIDA - "The sunshine state" » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #211  
Staro 12.03.2018, 15:25
LxAxKxI LxAxKxI je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
US lokacija: Northport, FL
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zhywojeen Prikaz poruke
A kakva je situacija sto se tice vlage? Meni je vlaga mnogo gora nego klasicna vrucina/toplota.
Bokiit ti moze bolje odgovoriti na to pitanje, ja sam gledao Floridu, mislim da tamo bas cepa velika vlaznost, meni ona ne smeta ali moja zena je kao riba na suvom kada je vlaznost u pitanju. Tako da nam Florida za sada nije u planu...
Reply With Quote
  #212  
Staro 12.03.2018, 18:52
Silvija29 Silvija29 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.03.2011
Poruke: 65
Nepromenjeno

Zbog visoke vlage, koja nam je nepodnosljiva, selimo se se sa Floride u drugu drzavu. Ko ne podnosi nenormalnu vrucinu I visoku vlaznost bolje neka izabere neku drugu destinaciju. Nakon dve godine nismo mogli da se prilagodimo na ovu klimu.
Reply With Quote
  #213  
Staro 24.03.2018, 05:15
bokiit's Avatar
bokiit bokiit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.02.2013
US lokacija: Chicago Illinois
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zhywojeen Prikaz poruke
A kakva je situacija sto se tice vlage? Meni je vlaga mnogo gora nego klasicna vrucina/toplota.
Pozdrav! S obzirom da smo se mi doselili ovde u Decembru, i do dan danas nismo osetili nista specijalno vlagu, ali uzmi u obzir da je temperatura bila uvek od 20 do 30 stepeni. Cekamo kisni period pa cemo videti tad.

Bili smo ovde i prosle godine u Avgustu, temperatura je bila oko 35 , nista sto nismo osetili u Bgd vec, ali je vlaznost bila veca. Ne mogu da kazem da je ne osetno ali da je za podneti i tekako, i to sa uzivanjem. Gledam Cikago i sneg tamo, ja sedim sad u 12:15am na terasi bez majice pijem pivo. 22 stepena. Milina.

Sve preporuke za Fl.
__________________
____________________________

2014 - 2 prijave, duplo nista
2015 - 2 prijave, duplo nista
2016 - 2 prijave , IZVUCENI - broj 14XXX
25. Maj - poslat DS-260
27. Decembar - Zakazan lekarski
12. Januar 2017. - Zakazan intervju i POZELENELI
13. Januar - Vize u pasosu
04. Mart - Off we go!

Last edited by bokiit; 24.03.2018 at 05:17. Razlog: typing
Reply With Quote
  #214  
Staro 09.04.2018, 15:08
vojkaninho vojkaninho je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2017
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 32
Nepromenjeno

Pozdrav svima! Ja definitvno idem za Majami 26.05.2018, zanima me koja je generealna situacija oko posla obzirom da je turisticko mesto, iskreno bih izbegao sljaku u ugostiteljstvu, kako se generalno krecu cene stanova, obzirom da idem solo 1 i po sobne gajbe mi dolaze u obzir...
Reply With Quote
  #215  
Staro 28.04.2018, 00:06
bokiit's Avatar
bokiit bokiit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.02.2013
US lokacija: Chicago Illinois
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vojkaninho Prikaz poruke
Pozdrav svima! Ja definitvno idem za Majami 26.05.2018, zanima me koja je generealna situacija oko posla obzirom da je turisticko mesto, iskreno bih izbegao sljaku u ugostiteljstvu, kako se generalno krecu cene stanova, obzirom da idem solo 1 i po sobne gajbe mi dolaze u obzir...
Pozdrav Vojkane,

Dobrodosao. Ja ti ne mogu pomoci oko Majamija kao grada ali nadam se da ovu temu prati neko ko je iz Majamija. Ne bih bas Majami nazvao turisticko mesto bar ne u onom klasicnom smislu. Mozes da dodjes do okvirne cene stanova preko https://miami.craigslist.org/mdc/ Ali koji kraj , gde sta kako, ne bih mogao da znam. Cime se bavis inace? Koji ti je posao idealan?
__________________
____________________________

2014 - 2 prijave, duplo nista
2015 - 2 prijave, duplo nista
2016 - 2 prijave , IZVUCENI - broj 14XXX
25. Maj - poslat DS-260
27. Decembar - Zakazan lekarski
12. Januar 2017. - Zakazan intervju i POZELENELI
13. Januar - Vize u pasosu
04. Mart - Off we go!
Reply With Quote
  #216  
Staro 27.05.2018, 09:46
Macca Macca je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

U januaru dolazimo u Miami, uplatili smo krstarenje Karibima.
Odvojili bi koji dan za Miami u dolasku i polasku.
Ako neko od vas iznajmljuje sobe ili zna nekog, molim da mi javite.
Nije nama problem naci smjesta preko airbnb, tako smo uzeli za New York, ali eto, da vidim prvo sa vama.
Hvala.
Reply With Quote
  #217  
Staro 05.07.2018, 05:56
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik bokiit Prikaz poruke
Pozdrav! S obzirom da smo se mi doselili ovde u Decembru, i do dan danas nismo osetili nista specijalno vlagu, ali uzmi u obzir da je temperatura bila uvek od 20 do 30 stepeni. Cekamo kisni period pa cemo videti tad.

Bili smo ovde i prosle godine u Avgustu, temperatura je bila oko 35 , nista sto nismo osetili u Bgd vec, ali je vlaznost bila veca. Ne mogu da kazem da je ne osetno ali da je za podneti i tekako, i to sa uzivanjem. Gledam Cikago i sneg tamo, ja sedim sad u 12:15am na terasi bez majice pijem pivo. 22 stepena. Milina.

Sve preporuke za Fl.
Kako je sad u julu? Ima li vrucine i vlage? Ovde kod mene ako je vlaga visoka, sacuvaj boze. Bas sam bila u Salt Lejk Sitiju prosle nedelje, ista temperatura, ceo dan u jednoj garderobi, nema znojenja, skroz je svezije.
Reply With Quote
  #218  
Staro 16.09.2018, 23:22
bokiit's Avatar
bokiit bokiit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.02.2013
US lokacija: Chicago Illinois
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
Kako je sad u julu? Ima li vrucine i vlage? Ovde kod mene ako je vlaga visoka, sacuvaj boze. Bas sam bila u Salt Lejk Sitiju prosle nedelje, ista temperatura, ceo dan u jednoj garderobi, nema znojenja, skroz je svezije.
Cao! Sad bas i nemam sta da ti kazem jer predpostavljam da je put vec obavljen. Ja sam zbog veliiikog oboma posla zapostavio ovaj forum i tek sad vidim poruku. Nadam se da vam je bilo lepo i da ste uzivali.
pozdrav
__________________
____________________________

2014 - 2 prijave, duplo nista
2015 - 2 prijave, duplo nista
2016 - 2 prijave , IZVUCENI - broj 14XXX
25. Maj - poslat DS-260
27. Decembar - Zakazan lekarski
12. Januar 2017. - Zakazan intervju i POZELENELI
13. Januar - Vize u pasosu
04. Mart - Off we go!
Reply With Quote
  #219  
Staro 16.09.2018, 23:29
bokiit's Avatar
bokiit bokiit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.02.2013
US lokacija: Chicago Illinois
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Macca Prikaz poruke
U januaru dolazimo u Miami, uplatili smo krstarenje Karibima.
Odvojili bi koji dan za Miami u dolasku i polasku.
Ako neko od vas iznajmljuje sobe ili zna nekog, molim da mi javite.
Nije nama problem naci smjesta preko airbnb, tako smo uzeli za New York, ali eto, da vidim prvo sa vama.
Hvala.
Dobrodosli svakako! Karibi su prelepi, nismo imali prilike za krstarenje ali dosta smo gledali da i mi odemo jednom, a i bili smo u Puerto Ricu, i bas nam se svidelo. Nego, Miami je takva prevara od grada da je to strasno (licno misljenje, bez vredjanja). South Beach je nesto najbolje tamo, i to posle 2-3 dana dosadi. Pripremite svo znanje spanskog jezika, trebace vam. Bolje idite na keys, lepse ce vam biti.
Za sobe to se nadam da se vam pomoci neko ko tamo i zivi (mi smo na jedno 45min severno od Miamija).
__________________
____________________________

2014 - 2 prijave, duplo nista
2015 - 2 prijave, duplo nista
2016 - 2 prijave , IZVUCENI - broj 14XXX
25. Maj - poslat DS-260
27. Decembar - Zakazan lekarski
12. Januar 2017. - Zakazan intervju i POZELENELI
13. Januar - Vize u pasosu
04. Mart - Off we go!
Reply With Quote
  #220  
Staro 17.09.2018, 04:20
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik bokiit Prikaz poruke
Nadam se da vam je bilo lepo i da ste uzivali.
pozdrav
Super je bilo. Bas su im zanimljivi nazivi hipster piva sve nesto sa sister wives...

Ne radi ti blog u potpisu: "This domain name expired on 2018-09-06"... Hoce jos para... Prebaci na neki dzabe...
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 02:38.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.