ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #301  
Staro 02.05.2013, 10:45
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

[QUOTE=IgorMAD;38096]Hvala puno za ovu informaciju... Znaci kad sve zavrsimo u opstini onda saljem papire gde navodim i nju? Da li moram i taj papir (dokaz) da posaljem ili?

Hvala jos jednom[/QUOTE]
Idite, vjencajte se odmah sljedece sedmice ako moze (a slavlje odlozite za kasnije), kad budete imali vjencani list onda popunjavajte fomulare. Taj papir ce biti potreban malo kasnije, ali s njim ces sebi olaksati popunjavanje formulara/ znaci mirne duse (kad se vjencate) pises nju kao svoju suprugu/ (neces morati slati dokumente 2 puta), posaljes i ne moras da brines hoce li te konzul gnjaviti sto ste se kasno vjencali. Ovako sve rijesis odmah, posaljes formulare i (mislim) da cete imati intervju ili u Oktobru ili Novembru. Cestitke na (ubrzo) vjencanju!!! Pozdravi mladu!
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
  #302  
Staro 02.05.2013, 10:58
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Hvala puno druze, sve najbolje!

Pisacu o svemu, i meni mnogo znace iskustva drugih i ovaj forum tako da ce sigurno i drugima znaciti moje :)
  #303  
Staro 02.05.2013, 11:13
cape011 cape011 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.11.2012
YU lokacija: Beograd
Poruke: 85
Nepromenjeno

Ni ja nisam izvucen, sad. Kao ni jos 2 druga koje sam prijavio.

Nista sacuvacu potvrde o prijavi radi eventualnog dodatnog izvlacenja ali ne verujem da ce ga biti.
U svakom slucaju na jesen prijava opet ,a u medjuvremenu potraga za drugin nacinima emigracije :)

Srecno izvucenima :)
  #304  
Staro 02.05.2013, 11:13
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

the Entry HAS NOT BEEN SELECTED

:-_-;: .


.
  #305  
Staro 02.05.2013, 11:14
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

[QUOTE=cape011;38106]Ni ja nisam izvucen, sad. Kao ni jos 2 druga koje sam prijavio.

Nista sacuvacu potvrde o prijavi radi eventualnog dodatnog izvlacenja ali ne verujem da ce ga biti.
U svakom slucaju na jesen prijava opet ,a u medjuvremenu potraga za drugin nacinima emigracije :)

Srecno izvucenima :)[/QUOTE]

A kad je to dodatno izvljacenje? .
  #306  
Staro 02.05.2013, 12:01
MiCemoProbati MiCemoProbati je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.05.2012
US lokacija: Chicago
YU lokacija: CG
Poruke: 65
Nepromenjeno

Ni ja ni supruga nismo izvuceni, kao sto neko rece, znas od pocetka da su sanse gotovo nikakve, ali opet u podsvijesti ti se negdje vrti da bi eto bas tebe mogla pogoditi sreca, i onda ne moze da ipak ne dodje do makar malog razocarenja.
Mi se pak sad okrecemo drugim planovima, prije svega prosirenju porodice, pa ako nam se misljenje promijeni do sledece prijave, eto nas ponovo medju prijavljenima. Mada iskreno mislim da se necemo vise prijavljivati, jer je po meni ogroman rizik otici sa 2 male djece i zapocinjati sve iznova.
Ali ko zna sta sve donosi naredni period...
  #307  
Staro 02.05.2013, 12:04
wladinho's Avatar
wladinho wladinho je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2012
US lokacija: Anywhere in USA . . .
YU lokacija: Beograd
Poruke: 72
Nepromenjeno

Baš me zanima koliko je ljudi bilo prijavljeno i koliko je izvučeno sa prostora SFRJ. Kada li ćemo moći da vidimo taj podatak?
__________________
15.10.2012 - Applied for DV-2014
01.05.2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
25.10.2013 - Applied for DV-2015
01.05.2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
21.10.2014 - Applied for DV-2016
  #308  
Staro 02.05.2013, 12:45
zeleni068 zeleni068 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.05.2010
YU lokacija: Smederevo
Poruke: 38
Nepromenjeno

Koliko sam na brzinu pregledao postove, vecina izvucenih je iz BiH, iz Srbije skoro nista? :no:
  #309  
Staro 02.05.2013, 12:46
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

[QUOTE=zeleni068;38114]Koliko sam na brzinu pregledao postove, vecina izvucenih je iz BiH, iz Srbije skoro nista? :no:[/QUOTE]

da evo citam i jedan bh portal jos jedno 2-3 osobe koje se prijavljuju prvi put iz BIH izvuceni al se nisu javili ovdje,ima isto izvucenih iz Srbije pogledaj na temi,mada to nije mjerodavno neki sto su izvuceni iz Srbije vjerovatno se ovdje nikad javiti nece,mozda ako im sta zapne,koliko vidim ovdje iz Bih je izvuceno 3 osobe,od toga 2 se javile prvi put kad su izvucene
  #310  
Staro 02.05.2013, 12:48
zeleni068 zeleni068 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.05.2010
YU lokacija: Smederevo
Poruke: 38
Nepromenjeno

Koliko sam na brzinu pregledao postove, vecina izvucenih je iz BiH, iz Srbije skoro nista? :no: U svakom slicaju svim izvucenima od srca cestitam i zelim da proces dobijanja zelene karte uspesno privedu kraju !:bravo:
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:03.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.