ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #721  
Staro 15.05.2018, 21:04
ales.arundo's Avatar
ales.arundo ales.arundo je offline
Član
 
Datum prijave: 14.01.2012
US lokacija: LA/CHI/LV
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 13
Nepromenjeno

... po sedmi put, duplo ništa.

Čestitam budali.
__________________
DV2013 - Has not been selected x 2
DV2014 - Has not been selected x 2
DV2015 - Has not been selected x 2
DV2016 - Has not been selected x 2
DV2017 - Has not been selected x 2
DV2018 - Has not been selected x 2
DV2019 - Has not been selected x 2
DV2020 - Has not been selected x 2
DV2021 - ovo je moj broj
Reply With Quote
  #722  
Staro 15.05.2018, 21:04
serb_uk's Avatar
serb_uk serb_uk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2018
Poruke: 44
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sandralab Prikaz poruke
Iskreno
Ja nemam pojma gde to da proverim
Ja SAm za to i zaboravila vas da se ne nadam i radujem previse
Cak sam i link bila kopirala a sad ne mogu da nadjem.

Mozee neko da me uputi i da link pa vam javljam


Puno srece svima
Link za proveru

http://dvlottery.state.gov/ESC/
__________________
DV-2006, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Reply With Quote
  #723  
Staro 15.05.2018, 21:08
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

[quote=ales.arundo;71970]... po sedmi put, duplo ništa.

Čestitam budali.

ne kaze se dzabe "usrxxx ga ko budalu"
Reply With Quote
  #724  
Staro 15.05.2018, 21:12
Sandralab Sandralab je offline
Član
 
Datum prijave: 11.05.2018
Poruke: 7
Nepromenjeno

Hvala puno evo cim dodjem kuci javljam za pola sata
Ja sam zaboravila na to da se nw bih nadala previse
Ali ako je sudbina bice.
Ako nije nece.
Moji su tako otisli iz prvog pokusaja 2004 izbuceni
uspeli su i zaradjuju dovoljno
Imaju sve da priuste sebi i deci
Da odeu na odmor gde pozele brat i snaja
Reply With Quote
  #725  
Staro 15.05.2018, 21:13
Dzeremija's Avatar
Dzeremija Dzeremija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.02.2013
US lokacija: To be determined
YU lokacija: Semberija
Poruke: 73
Nepromenjeno

Duplo has not been selected. Aj zdravooooooooooooooooooo.
__________________
2011 HAS NOT BEEN SELECTED
2012 HAS NOT BEEN SELECTED
2013 HAS NOT BEEN SELECTED
2014 HAS NOT BEEN SELECTED
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2021 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2022 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2023 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2024 x2
Reply With Quote
  #726  
Staro 15.05.2018, 21:14
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
ajme !


Sanse da imigriras u Ameriku mozes povecati ako unapredis sebe i sam sredis papire kao i milioni njih. Ja u Septembru idem u Ameriku, a lutrija ako dodje super, ako ne dodje idemo dalje po planu...
Tako je, s time se i ja u potpunosti slažem..čak sam uverenja da ćeš odatle i lutriju lakše dobiti...upravo je iz sličnih razloga i iznedrilo to pitanje, al ne vredi objašnjavati genezu na forumu gde nemam prava ni na pitanje bez prozivke,
a ne da dajem mišljenje koje svatko od nas ima pravo imati, ali koje ne bih niti pokušala izneti. Bez obzira i ovako zbog postavljenog pitanja me prozivaju, iako nisam izlagala moj stav, niti punila drugima glave.
Još jednom da naglasim da se iskreno izvinjavam svim forumašima što sam bez pitanja i danog odobrenja postavila dobitniku pitanje.
Hvala unapred na oprostu svima koje je pitanje povredilo.
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #727  
Staro 15.05.2018, 21:21
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik svetlana33 Prikaz poruke
BetterFuture@ Predlažem da Vi ne cenzurišete nas forumaše ,a ako imate problem sa mojim profilom jer nije odgovorio na Vaše ranije prozivke, ili s mojim benignim pitanjima (na koja nadam se imam pravo???) naprosto ih zaobiđite ...Ovde smo da propitujemo sve , pa i ovu svetu lutriju.
Konkretno sam samo želela da mi igrači eventualno pojačamo svoje šanse, ako Vas lično to čini nesretnim, meni je izuzetno žao...izvinjavam se svima kojima to čini zlo.

Nadam se da mi se ovde ne pokušavate možda pretiti adminom u Vašem džepu ukoliko ga imate. Uverena sam da to nije Vaša namera.
Poštovani/a, svako dobro i vama.
Ne moze se pomoci samo onome ko ne zeli da mu se pomogne.

Zao mi je sto ne vidite da jedino Vi od svih clanova odskacete po komentarima i ocigledno, razmisljanjem. Zao mi je sto ne vidite da clanovi ovde nisu neprijateljski nastrojeni, vec naprotiv, puni smo zelje i volje da pomognemo svakome, a to nas pre svega cini ljudima, srecnim i zadovoljnim svojim zivotom. Trudimo se da napredujemo, ali ne "provaljivanjem" sistema kao u filmovima, vec radom na sebi i pomazuci drugima, jer tako pomazemo sami sebi.

Ja sebi, iako kao vec stari clan, ne dajem za pravo da napadam bilo kog clana i smatram da je apsolutno neprimeren Vas stav koji imate prema drugima i sto sebi dajete za pravo da burno reagujete na Forumu koji su napravili oni koji su zeleli da pomognu, a tu njihovu ideju mozemo samo da podrzimo umesto da napravimo Forum mestom na koje niko ne zeli da svrati.


Izvinjavam se svim clanovima zbog off-topic-a i vise se necu oglasavati na ovu temu.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #728  
Staro 15.05.2018, 21:37
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Ne moze se pomoci samo onome ko ne zeli da mu se pomogne.

Zao mi je sto ne vidite da jedino Vi od svih clanova odskacete po komentarima i ocigledno, razmisljanjem. Zao mi je sto ne vidite da clanovi ovde nisu neprijateljski nastrojeni, vec naprotiv, puni smo zelje i volje da pomognemo svakome, a to nas pre svega cini ljudima, srecnim i zadovoljnim svojim zivotom. Trudimo se da napredujemo, ali ne "provaljivanjem" sistema kao u filmovima, vec radom na sebi i pomazuci drugima, jer tako pomazemo sami sebi.

Ja sebi, iako kao vec stari clan, ne dajem za pravo da napadam bilo kog clana i smatram da je apsolutno neprimeren Vas stav koji imate prema drugima i sto sebi dajete za pravo da burno reagujete na Forumu koji su napravili oni koji su zeleli da pomognu, a tu njihovu ideju mozemo samo da podrzimo umesto da napravimo Forum mestom na koje niko ne zeli da svrati.


Izvinjavam se svim clanovima zbog off-topic-a i vise se necu oglasavati na ovu temu.
a i ti brate mnogo razmisljas o lutriji. Do sada si mogao vec da imigriras i to u puno bolju zemlju od Amerike.
Reply With Quote
  #729  
Staro 15.05.2018, 21:37
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Ne moze se pomoci samo onome ko ne zeli da mu se pomogne.

Zao mi je sto ne vidite da jedino Vi od svih clanova odskacete po komentarima i ocigledno, razmisljanjem. Zao mi je sto ne vidite da clanovi ovde nisu neprijateljski nastrojeni, vec naprotiv, puni smo zelje i volje da pomognemo svakome, a to nas pre svega cini ljudima, srecnim i zadovoljnim svojim zivotom. Trudimo se da napredujemo, ali ne "provaljivanjem" sistema kao u filmovima, vec radom na sebi i pomazuci drugima, jer tako pomazemo sami sebi.
Žao mi je što VI ne vidite da je moja namera pomoći članovima, a ne suprotno.
Znam da Vi volite vašu koleginicu, ali doista nije bilo potrebno ulaziti u sukob da biste dokazali vašu lojalnost, nadam se
da ste bili primetili da nisam prihvatila vašu borbenu rukavicu.
A ovo da odskačem razmišljanjem, nisam primetila, a ako tako Vi mislite, mora da ste ipak Vi u pravu.
Naime nije mi teško odgovoriti na pitanja forumaša, a ako ne odgovoram svakako me ne iritiraju bilo kakva početnička pitanja,
makar postavljena xy puta prije na forumu. Nisam primetila niti da Vas ista iritiraju, ali nakon koleginice, moja Vas žestoko vređaju.
Inače prema sistemu koji lutrija zagovara, a vi poštujete, nema mesta za napredak i rad na sebi , jer su tačno određena formalna pravila.
Napredak i rad na sebi ostavimo za privatni život.
žao mi je da niste primetili i moj skromni trud i pomoć, barem koliko sam ovde, također.
Kao što rekoh izvinjavam se forumu i Vama još jednom.
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #730  
Staro 15.05.2018, 21:45
marenko marenko je offline
Član
 
Datum prijave: 07.05.2015
Poruke: 21
Nepromenjeno

jel neko ima problem sa ovim?

-The information entered is not valid.
-Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.
-Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Sve je dobro uneseno u svako polje.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:44.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.