ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #871  
Staro 17.05.2018, 19:15
RICKO RICKO je offline
Član
 
Datum prijave: 24.10.2016
Poruke: 28
Nepromenjeno

Pozdrav ekipi s foruma i prije svega čestitke svim dobitnicima.
Ja se i drugu godinu priključujem ekipi " HAS NOT BEEN SELECTED "
Reply With Quote
  #872  
Staro 17.05.2018, 19:27
RICKO RICKO je offline
Član
 
Datum prijave: 24.10.2016
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
E pa ljudi ja sam upravo napravila nalog na forumu da bih mogla da se pohvalim da sam prvi put poslala prijavu i imala tu srecu da budem izvucena.. Tj od soka ni ne znam da li je to.. do kog case number se gleda ili kako vec?
Iskrene čestitke, jer ovo je najbolji dobitak koji se može osvojiti. ( mislim iz prvog pokušaja )

Nego imam jednu ponudu ukoliko je mlada dama slobodna. Budući da je nastupio trend crypto-valuta, da li bi dama bila zainteresirana za verziju CRYPTO-BRAK ? Osnovna razlika između dvoje spomenutog je u tome što je druga verzija od neprocjenjive vrijednosti , a iz nje se može izroditi BAJKA za razliku od prve koja je samo tretirana prema cijeni.
Ako je mlada dama zauzeta ili možda čak i majka ispričavam se unaprijed,jer nikakvu lošu konotaciju nisam namjeravao poručiti.
SAMO LJUBAV : inlove:
Reply With Quote
  #873  
Staro 17.05.2018, 20:01
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Ricko za KRALJA

Cestitke svima izvucenima i puno uspeha, nesto ove godine bas traljavo za izvucenima...

Logicno, ja nisam selected x2, mada cu proveriti jos jednom jer sam proveravao u pola noci i neznam dali sam kucao CN od ove ili prosle godine...

Neizvucenima, vise srece sledeceg maja..

BetterFuture, bas si zaglavio na forumu a nikako da odes preko "bare"
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #874  
Staro 17.05.2018, 20:26
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik RICKO Prikaz poruke
Iskrene čestitke, jer ovo je najbolji dobitak koji se može osvojiti. ( mislim iz prvog pokušaja )

Nego imam jednu ponudu ukoliko je mlada dama slobodna.
Imas par miliona Amerikanki na raspolaganju ne moras se ni muciti sa lutrijom

uzgred ja igram od 2010 i to ovako

DV12 - nisam igrao (zaboravio da predam)
DV13 - nix
DV14 - nix
DV15 - nix (a prekontrolisao u SEPT )
DV16 - nisam igrao
DV17 - nix
DV18 - nix
DV19 - nix

a DV17 sam kontrolisao svaki mesec jer sam razumeo kao cuvajte broj i kontrolistie mozda cete biti naknadno pozvani
Reply With Quote
  #875  
Staro 17.05.2018, 21:20
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vlada33 Prikaz poruke
BetterFuture, bas si zaglavio na forumu a nikako da odes preko "bare"
Haha, zaglavio bas.... ali nikad se ne zna, lutrija ko lutrija. The saga continues...
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #876  
Staro 17.05.2018, 22:02
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Smile

Zdravo svima. Evo i ja sam "nova" na forumu.
Navodim jer citam i iscitavam god.dana vec
Saznala sam za lutriju, slucajno kad sam aplicirala za F4 vizu, pa dok sam izucavala to, saznam za ovu.
Prvi put sam igrala sad u oktobru i nemam lepe vesti
I nisam se razocarala isprva, jer citajuci ovaj forum i vasa iskustva, znala sam da ne treba da imam prevelika ocekivanja. Sad mi je malo krivo, ali Boze moj..oktobar ce brzo 😊
I sad posle not selected, dodjem ovde pa citam. Zato sam se i registrovala sad, dali ste mi nadu da ce mozda biti jos jedno izvlacenje!?
Zeznuli su ono oko prijave, pa mozda zato nema toliko ljudi izvucenih da se jave??
A? Da se nadamo?
Reply With Quote
  #877  
Staro 17.05.2018, 22:16
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lucky2019 Prikaz poruke
Zdravo ljudi. Ja sam izvučen, prvi put sam se prijavio. Malo sam u ludilu itd. razumete i sami
Naime bio bih zahvalan ukoliko bi mi neko pomogao oko nekih stvari. Popunjavao sam ds-260 i treba mi pomoć da ne bih nešto zabrljao.

1) U polju gde mi trazi da napisem ime u Native alfabetu, ja smem da koristim Ć?

2) zavrsio sam gimnaziju, drustveno-jezicki smer, izabrao sam High School Diploma a u polje Course od study ja sam napisao Comprehensive school. Da li je to ok ili bi trebalo nekako drugacije da napisem? (ne mogu da se setim sta sam stavio kad sam popunjavao prijavu za lutriju)

3) trenutno sam druga godina faksa, da li da navodim to kao dodatno na stranici gde se popunjava vezano za edukaciju, ili da ne pisem o tome uopste? Ja sam napisao kao dodatno, ali na kraju mi traze da napisem kad sam zapoceo tu skolu i kada sam je zavrsio, a ja je nisam zavrsio jos uvek pa mi ne dozvoljava da nastavim da popunjavam ostale obrasce dok ne napisem neki datum.

4) Sto se tice stranice gde se popunjavaju stvari vezane za posao. Izabrao sam da sam Student, a traze da se izabere ono sto bismo radili tamo gde odemo. Ja iskreno jos uvek ne znam sta bih radio, ali sam izabrao Computer Science. Da li to sme tako ili ne sme? Moguce da cu ako odem raditi instalaciju interneta i televizije za pocetak pa ne znam sta da izaberem od ponudjenih, video sam da ima i opcije Other.

Za sad je to sve, ako me jos nesto bude bunilo, pitacu vas ovde. Hvala vam puno i zelim svima da dobiju ono što žele, a to je verovatno ono zbog čega smo svi ovde.
Pokusacu da vam odgovorim ( ispravite me ako gresim )
1. Podatke kucate iz Pasosa (bez kvacica) kako je ranije objasnjeno ako ste citali 'Dj' upisujete kao 'D'

2.Ja sam zavrsila Gimnaziju (opsti smer) i u course of study sam upisala 'General type'

3.Upisujete samo Gimnaziju jel jos uvek studirate (i pazite na datume kad upisujete,upisite iz svedocanstva). U trenutku popunjavanja DS obrazca nemate zavrsen fakultet,tako da samo upisujete Gimnaziju

Na 4 to pitanje ce nadam se da vam neko odgovori merodavniji ... (ja sam zaposlena,pa sam to i stavila u to polje)
Jos jednom Srecno od Srca na dobitku i u daljem procesu naravno
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #878  
Staro 18.05.2018, 10:36
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik pelcer224 Prikaz poruke
Ne znam sto se cudite kako je sve manji broj dobitnika kad vidite da je sirenjem interneta prica o lutriji svima dostupna. Sada lutriju igra i kurta i murta i ko ima i ko nema ozbiljne namjere da ide. Znam dobitnika od prije par godina koji je ove godine prijavio 15 ljudi iz svoje familije. Pa vidite da se na forumu kao dobitnici pojavljuju skoro samo ljudi tek registrovani i sa prvim ucescem. Nemojte biti smijesni sanse su sve manje i manje a onaj ko vjeruje u zvanican podatak o broju igraca je jos smjesniji. Broj igraca se enormno povecava to je masovna pojava. Lijepo je biti optimista ali reci igracu dok je ne ukinu dok zivot prolazi je besmisleno i gubljenje vremena. Pozdrav.
Jos bih dodao da je besmisleno istrazivati sve vezano za avio karte vrtice posao stanove i slicno bez dobitka. Forum je dobar al al za dobitnike. Za ostale je samo izvor maste.
Reply With Quote
  #879  
Staro 18.05.2018, 10:46
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
Jos bih dodao da je besmisleno istrazivati sve vezano za avio karte vrtice posao stanove i slicno bez dobitka. Forum je dobar al al za dobitnike. Za ostale je samo izvor maste.
Potpisujemxx (nažalost)
I inače previše vremena kroz punu godinu , (za one neizabrane) provedenog na forumu samo može rezultovati nečijom fiksacijom i fustracijom...(osim ako ste sretnik nekim čudom plaćen da to obavlja ili za nekoga koga izričito raduju tlapnja i snovi , onda je to ok...zato samo cool
Moram dodati da je forum dobar za one koji se žele prijaviti, jer im olakšava prijavu na bezbroj načina, kao i ogromna riznica informacija da biste uvideli je li preselenje u SAD doista za vas ili uopšte nije, a to su također vredne informacije...
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected

Last edited by svetlana33; 18.05.2018 at 10:56.
Reply With Quote
  #880  
Staro 18.05.2018, 10:56
Macca Macca je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

Nadam se da mi necete zamjeriti sto cu napisati jer nisam igrac lutrije, ali mi zanimljivo citati.
Ja se divim svima koji bas dugo igraju i nadaju se.
Razumijem zelju za odlaskom iz ovih krajeva, ali toliko je jos nacina za otici.
Mora li to biti iskljucivo USA?
Vidim, mnogi napisu, opet cemo u oktobru...ono...doci ce oktobar brzo, zatim maj, i sve tako ukrug.
Do kada?
Za tih 6 mjeseci ili godinu, bolje usmjeriti odlazak na druge zemlje a lutriju igrati usput.
Vrijeme brzo prolazi kao i zivot, smatram da se treba okrenuti drugim mogucnostima odlaska.
Ovo igranje je bas cista (ne)sreca, kao da dobijes na lotu.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 10:22.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.