ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2018 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #641  
Staro 20.05.2018, 18:27
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Simke Prikaz poruke
Mislim da treba i za decu jer u onom zutom kvadratu gore pise “ako dole navedene podatke ispunjavate u ime deteta,treba da unesete podatke o detetu...”
Ja ih već registrovao. Izgleda da i treba svi da se registruju.
Uspeo sam i nešto da z***. Sad imam tri potvrde o registraciji - jednu za mene, drugu za sina i treću za suprugu i ćerku zajedno.
Reply With Quote
  #642  
Staro 20.05.2018, 22:14
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik aleksandarzz Prikaz poruke
Ja ih već registrovao. Izgleda da i treba svi da se registruju.
Uspeo sam i nešto da z***. Sad imam tri potvrde o registraciji - jednu za mene, drugu za sina i treću za suprugu i ćerku zajedno.
Doći će 3 puta DHL-ovci

Šalim se. Možda može da se ispravi
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #643  
Staro 22.05.2018, 10:33
superkikoslav superkikoslav je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.02.2015
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 35
Nepromenjeno

Pozdrav svima! Interesuje me ako neko zna, kod potvrda sa suda i iz policije, sta ste navodili kao svrhu izdavanja? imam potvrde u kojima je svrha nesto drugo, a ne izdavanje vize, pa ne znam ima li to veze? Pozdrav
Reply With Quote
  #644  
Staro 22.05.2018, 13:44
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Navedes da je svrha izdavanje vize. Na jednom drugom forumu sam citao da je neko za potvrdu iz suda kao razlog naveo zaposlenje da ne bi placao taksu od 200 din, sad da li oni to u ambasadi gledaju ne znam
__________________
DV lottery
2018 Class
First time applicant
Reply With Quote
  #645  
Staro 22.05.2018, 13:52
superkikoslav superkikoslav je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.02.2015
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 35
Nepromenjeno

Ok, hvala. Tako ću i navesti, za izdavanje vize, sigurnije je.

Pozdrav
Reply With Quote
  #646  
Staro 25.05.2018, 22:08
doE0 doE0 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2016
Poruke: 69
Nepromenjeno

drustvo, samo da javim da sam danas preuzeo pasose za vizama u subotickom DHLu.
Intervju sam imao prosle srede, a ove srede su me zvali iz ambasade da mi jave da je sve u redu i da izvinjavaju jer su tek "danas" pustili vize na stampanje i da cu tek u petak(danasnji dan) moci da preuzmem pasose u Subotici

Sada sledi planiranje puta, kupovina karata, skupljanje para i pakovanje
Zahvaljujem se svima na pomoci, savetima, sugestijama i podrsci!
Zelim svima srecu u narednim bulletinima i narednim izvlacenjima, a naravno i onima koji su vec otputovali i zive svoj san!
Reply With Quote
  #647  
Staro 26.05.2018, 07:04
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

E pa društvo, došao i moj red da pišem o iskustvu iz ambasade. Da ne bi ponavljao ono što su drugi ranije pisali, samo ću potvrditi da je baš tako kako je ranije opisivano.
Ko dolazi svojim autom, Karađorđeva ulica je zatvorena, pa ćete morati malo da lutate i tražite parking. Mi smo nekako uspeli da stignemo na vreme, mada su momci iz obezbeđenja rekli da nije strašni ni ako se zakasni.
Od dokumentacije sa spiska su mi vratili odmah potvrdu iz vojnog odseka, a uz diplomu su tražili i svedočanstva. Pretpostavljam da su im trebala zbog datuma izdavanja jer na diplomi nigde ne piše da li sam završio redovno ili vanredno. Dao sam samo potvrde o neosuđivanosti koje se vade u policiji, one iz suda nisu tražili.
Razgovor sa konzulom je trajao nekoliko minuta - Pročitajte naglas izjavu da je sve što ste naveli u DS260 istina (svi koji su stariji od 14.godina čitaju izjavu, mlađi dobiju par nalepnica na poklon), i par minuta ćaskanja. Jeste li živeli van Srbije, ikada putovali u USA, imate li nekog tamo, gde idete, koju ste školu završili, čime se bavite... I na kraju najvažnije - CONRATULATIONS, YOUR VISAS ARE APPROVED
Stigli smo oko 08:30, završili oko 11:30. Juče su mi javili da su pasoši spremni i da mogu da idem u ambasadu da ih podignem u utorak.
Sad traži prvi povoljan let za New York i
PS
Negde sam napisao da mi je interview 25.05. i tako se i vodim u tabeli. Pogrešio sam u kucanju, sve ovo se dešavalo 23.05.
Reply With Quote
  #648  
Staro 26.05.2018, 07:41
tile83 tile83 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: VA
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik aleksandarzz Prikaz poruke
E pa društvo, došao i moj red da pišem o iskustvu iz ambasade. Da ne bi ponavljao ono što su drugi ranije pisali, samo ću potvrditi da je baš tako kako je ranije opisivano... I na kraju najvažnije - CONRATULATIONS, YOUR VISAS ARE APPROVED
Stigli smo oko 08:30, završili oko 11:30. Juče su mi javili da su pasoši spremni i da mogu da idem u ambasadu da ih podignem u utorak.
Sad traži prvi povoljan let za New York i ozz.
BRAVOOOOO! Čestitamo, mnogo mi je drago da cujem da ste tako lepo prošli I puno sreće u zemlji koju svi prizeljkujemo za novom domovinom kako je detetu bilo, da li I njih nesto pitaju?
__________________
03.05.2017. Selected - 2. prijava
CN: 2018EU00004***
Lekarski - 26.06.2018.
Interview - July 2018
Rejected
Reply With Quote
  #649  
Staro 26.05.2018, 12:32
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Cestitam @doEo i @aleksandarzz, neka vam je sa srecom i zelim vam sve najbolje i najljepse u daljem zivotu sa druge strane okeana , Takodje, zelim da "povucete" za sobom i ostale dobitnike dv2018, da i oni krenu za vama, srecnooo
Reply With Quote
  #650  
Staro 26.05.2018, 14:59
LxAxKxI LxAxKxI je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
US lokacija: Northport, FL
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tile83 Prikaz poruke
BRAVOOOOO! Čestitamo, mnogo mi je drago da cujem da ste tako lepo prošli I puno sreće u zemlji koju svi prizeljkujemo za novo m domovinom kako je detetu bilo, da li I njih nesto pitaju?
Ma ceo proces je opusten, nije to fazon ispitivanja. Klince obicno ne pitaju nista konkretno bar sa nasim nije bio takav slucaj.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV-2018: Školovanje SEEUSAIC Prijava na Lutriju 10 24.03.2021 22:14
Pomoc oko DS-260 DV-2018 simbad Uputstva za dobitnike 210 22.07.2018 12:47
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
Interviews: I-134, Affidavit of Support (Macedonia) Instrukcije i Pojašnjenje SEEUSAIC Intervju (interview) - Ambasada 1 08.02.2017 20:18
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:23.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.