ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Lutrija za Zelenu Kartu DV-2018 Prijavljivanje » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Prikaz rezultata ankete: Prijava za DV-2018 - Po koji put se prijavljujete?
1. Put 235 47,76%
2. Put 104 21,14%
3. Put 71 14,43%
4. Put 32 6,50%
5. Put 12 2,44%
6. Put 9 1,83%
7. Put 10 2,03%
8. Put 5 1,02%
9. Put 0 0%
10. Put (& >10) 14 2,85%
Glasači: 492. Ne možete učestvovati u ovoj anketi

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #511  
Staro 25.10.2016, 17:13
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Smajlo_krejzi Prikaz poruke
Pozdrav svima,
imam jedno meni veoma vazno pitanje, izvinjavam se ako mi promice negde na sajtu, ali ne nalazim odgovor. Ovako, decko i ja hocemo da se prijavimo za DV2018, tj ja sam se danas prijavila, ali on ne zna sta da radi. Student je trece godine Dif-a, i 2018 ce tek zavrsiti skolovanje i diplomirati. E sad, moje pitanje je da li ima svrhe da se prijavljuje za lutriju ove godine, kada on ne zna kada ce tacno diplomirati, da li ce to biti jun/jul ili sept/okt? Jer ako ja dobro razumem i vidim po drugima koji su otisli, da uglavnom odlaze tamo u prvoj polovini godine. Ako je neko imao slicno iskustvo ili zna nesto o tome, svaka pomoc ce dobro doci...

Veseli pozdrav
Postovana,

Kako je na sva vasa pitanja odgovoreno po temama vezanim za prijavu, zamolicu Vas da sledeci put, ukoliko vec ne zelite da citate po forumu i koristite opciju "search", barem pogledate spisak vec postojecih tema i na njima postavite pitanje. Otvaranje nepotrebnih novih tema samo zatrpava forum i predstavlja cin socijalno neodgovornog ponasanja.

Unapred zahvalan,
Moderator
__________________
In US since 02.02.2010.
Reply With Quote
  #512  
Staro 26.10.2016, 00:04
lover's Avatar
lover lover je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2010
US lokacija: Ko zna!? Mozda NYC jednog dana.
YU lokacija: Gradiska, RS, BIH
Poruke: 168
Nepromenjeno

Evo po ko zna koji put da prijavim nas trojac. Malo je bilo tesko malu uslikati ali smo uspjeli nekako. Na kraju, bolje je ispala na slici nego nas dvoje.
__________________
DV-2020 Deveti put dva ćorka!
Reply With Quote
  #513  
Staro 26.10.2016, 22:56
bordi888's Avatar
bordi888 bordi888 je offline
Član
 
Datum prijave: 14.09.2015
YU lokacija: Makedonija
Poruke: 26
Pošalji Skype™ poruku korisniku bordi888
Nepromenjeno

Danas je bio dan za prijavljivanje, za mene i suprugu ali morao sam da otkazem nas ENTRY. Juce su se slikali moja zena i 3 godisno dete, pa sam sve proverio (pixele su bili ok, tezina je bila 204kb itd). Moju sliku sam uradio danas kod istog fotografa i sa ista uputstva. Kad je usla supruga na oficijalni sajt i pocela sa popunjavanje licne podatke... okacila je njenu sliku bez problema i sve se cinilo normalno i lako, kad je dosla da me prijavi kao zakonski suprug ona je nesto bila sumnjicava oko moje slike pa kaze nase smo proverili nekoliko puta,a tvoju nijednom, aj da proverimo i tvoju sliku pre nego posaljem prijavu. Meni je bilo cudno jer nas je isti covek slikao, ali ispostavilo se da je u pravu jer moja slika nije zadovoljavala trazenu velicinu i bila duplo veca od 240kb. Otkazali smo nasu prijavu usred popunjavanja i sad se samo nadamo da sutra kad se ponovo slikam imamo mogucnost jos jednom da se prijavimo. Nadam se da iako je moja supruga otkazala prijavu nece nas sistem smatrati kao da se 2 puta prijavljujemo?
__________________
11.10.2015- DV-2017 x2
03.05.2016- HAS NOT BEEN SELECTED x2!
31.10.2016- DV-2018 x1 & 05.11.2016- DV-2018 x1
02.05.2017- HAS NOT BEEN SELECTED x2!
Reply With Quote
  #514  
Staro 26.10.2016, 23:40
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik bordi888 Prikaz poruke
... Otkazali smo nasu prijavu usred popunjavanja i sad se samo nadamo da sutra kad se ponovo slikam imamo mogucnost jos jednom da se prijavimo. Nadam se da iako je moja supruga otkazala prijavu nece nas sistem smatrati kao da se 2 puta prijavljujemo?
Imacete mogucnost da se sutra prijavite jer se danas niste ni prijavili. Od ove godine sistem upozorava ako vec postoji prijava sa istim podacima i samim tim eliminise mogucnost dupliranja prijava.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #515  
Staro 27.10.2016, 00:06
bordi888's Avatar
bordi888 bordi888 je offline
Član
 
Datum prijave: 14.09.2015
YU lokacija: Makedonija
Poruke: 26
Pošalji Skype™ poruku korisniku bordi888
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Imacete mogucnost da se sutra prijavite jer se danas niste ni prijavili. Od ove godine sistem upozorava ako vec postoji prijava sa istim podacima i samim tim eliminise mogucnost dupliranja prijava.
Hvala, BetterFuture, evo nasao sam da sam to negde procitao ali nisam bio bas siguran gde sam to video, jer u poslednje vreme dobijam informacije i na fb:
To je bilo na oficijalni fb profil, U.S. Department of State: Consular Affairs,

Diversity Visa Lottery 2018 Entry Season is October 4 - November 7, 2016!

Tip: If you do not receive a confirmation number, it is safe to submit your entry again. If it is a duplicate, the system will tell you, and will prevent that duplicate from being entered. Do not hit submit again if you are alerted that this is a duplicate entry.
__________________
11.10.2015- DV-2017 x2
03.05.2016- HAS NOT BEEN SELECTED x2!
31.10.2016- DV-2018 x1 & 05.11.2016- DV-2018 x1
02.05.2017- HAS NOT BEEN SELECTED x2!
Reply With Quote
  #516  
Staro 27.10.2016, 17:25
Minie Minie je offline
Član
 
Datum prijave: 19.05.2011
Poruke: 9
Nepromenjeno

Prijavila sam se danas posle 2 godine pauze.
Sve ukupno bar neki 7. ili 8. put.

Oba ujaka su preko lutrije otisli u USA, jedan iz prvog puta, drugi iz 10.og

Srecno svima!
Reply With Quote
  #517  
Staro 27.10.2016, 19:36
Amar123 Amar123 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.10.2016
Poruke: 2
Nepromenjeno

Lijep pozdrav svima,imam 17 godina i poslao sam dvije aplikacije,jedna na ime oca kao primarnog aplikanta a druga na ime majke.U SLUČAJU da nas izvuku,da li je moguće da ja odem u SAD a da oni ostanu ovdje,a ja cu u tom trenutku vec imati 18. godina.Trenutno sam 3. razred i nadam se da cu uspjet zavrsiti srednju skolu ovdje (maj 2018.) a roditelji nesto i nisu zagrijani zato pa mene interesuje da li cemo i ako sve troje dobijemo vizu samo ja biti taj koji ce otici tamo i ostati.Pojednostavnjenoa li je moguce da JA izgubim zelenu kartu ako moji roditelji odluce da ostanu ovdje.Hvala svima i sretno
Reply With Quote
  #518  
Staro 27.10.2016, 20:31
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Amar123 Prikaz poruke
Lijep pozdrav svima,imam 17 godina i poslao sam dvije aplikacije,jedna na ime oca kao primarnog aplikanta a druga na ime majke.U SLUČAJU da nas izvuku,da li je moguće da ja odem u SAD a da oni ostanu ovdje,a ja cu u tom trenutku vec imati 18. godina.Trenutno sam 3. razred i nadam se da cu uspjet zavrsiti srednju skolu ovdje (maj 2018.) a roditelji nesto i nisu zagrijani zato pa mene interesuje da li cemo i ako sve troje dobijemo vizu samo ja biti taj koji ce otici tamo i ostati.Pojednostavnjenoa li je moguce da JA izgubim zelenu kartu ako moji roditelji odluce da ostanu ovdje.Hvala svima i sretno
AKO izvuku nekog od roditelja, AKO broj bude u kategorijama koje kasnije u fiskalnoj godini imaju u intervju i AKO uđu sa tobom u USA, onda je teorijski moguće da završiš srednju školu tamo a oni mogu a i ne moraju da ostanu u USA - AKO budeš imao od čega da živiš ovde. Da se ne lažemo previše - teško izvodljivo u praksi sa toliko godina koliko ćeš imati. Poješće te Amerika za doručak. Pozdrav. Ž
Reply With Quote
  #519  
Staro 27.10.2016, 22:37
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
AKO izvuku nekog od roditelja, AKO broj bude u kategorijama koje kasnije u fiskalnoj godini imaju u intervju i AKO uđu sa tobom u USA, onda je teorijski moguće da završiš srednju školu tamo a oni mogu a i ne moraju da ostanu u USA - AKO budeš imao od čega da živiš ovde. Da se ne lažemo previše - teško izvodljivo u praksi sa toliko godina koliko ćeš imati. Poješće te Amerika za doručak. Pozdrav. Ž
Bas si mu dala podrsku Jasno je meni kako je tamo, ali ne postoje bas pravila, zar ne? Amerika moze da pojede i 30-to godisnjake, pa tako i sa 18 moze da se uspe.
Nikom se nista ne garantuje, sve je individualno.
Reply With Quote
  #520  
Staro 28.10.2016, 01:38
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ZeljkoUSA Prikaz poruke
Bas si mu dala podrsku Jasno je meni kako je tamo, ali ne postoje bas pravila, zar ne? Amerika moze da pojede i 30-to godisnjake, pa tako i sa 18 moze da se uspe.
Nikom se nista ne garantuje, sve je individualno.
Štoooooo Podrška taman onoliko velika koliko i njega izvukli Ja sam inače poznata po imaginarnim podDrškama Ma čuj, može da krene posao iz garaže kao ovi legendarni u onoj dolini, ono - u onoj garaži koju vlasnici istih tamo iznajmljuju 19-togodišnjacima, čiji su mama i tata u Srbiji/Siriji/Siberiji/štalije a koju plaća od posla za koju evo ja ću da mu dam podršku da nađe...

Ej, ne volim nikog da lažem... sinko, mamu i tatu dovedi da te školuju i izdržavaju dok ne staneš na noge, pa posle kako hoćeš, ako imaju para da te školuju odande još bolje, mani se verovanja u-sve-se-može-kad-se-hoce.... ja te motivacione govore ostavljam onima što čitaju razno-razne Tajne i upadaju u Vortexe Sorry, izgleda sam predugo ovde nemoj da se mučiš ako postoji lakši i pametniji put... Pozdrav, Ž
Reply With Quote
Odgovori

Tags
fds, magie, prijava


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Adresa u prijavi za zelenu kartu vukana Prijava na Lutriju 2 23.10.2014 08:09
prijava za zelenu kartu u USA mirjana72 Stare teme 7 26.01.2012 21:45
koliko je sigurno da cu dobiti zelenu kartu? wingreen Druga koverta 61 28.06.2009 22:05
Lutrija za zelenu kartu je besplatna! emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 13.11.2007 18:08

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:42.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.