ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 20.09.2017, 16:09
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jekica997 Prikaz poruke
Pozdrav!
Planiram sledece leto da idem preko work and travel programa u Americi.
Posto se status provera od maja. Ako me izvuku da li imam vremena kad se vratim septembra da posaljem dokumentaciju?
Da, imate dovoljno vremena za sve. Samo da Vas izvuku
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #32  
Staro 26.09.2017, 23:32
tobi tobi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.10.2011
Poruke: 37
Nepromenjeno Dv-2019

Zdravo! Napunio sam 21 godinu,apliciram sam na prijavu.E sad,posto mi majka isto aplicira a ja imam 21 godinu,da li ona mene navodi? I ako dobije ona,da li je dobijam?

Unaprijed hvala!
__________________
2013-2 prijave HAS NOT BEEN SELECTED
2014-2 prijave HAS NOT BEEN SELECTED
2015-2 prijave HAS NOT BEEN SELECTED
2016-1 prijava HAS NOT BEEN SELECTED
2017-2 prijave HAS NOT BEEN SELECTED
2018-3 prijave HAS NOT BEEN SELECTED
2019-3 prijave HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote
  #33  
Staro 27.09.2017, 08:34
Ggaga Ggaga je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2017
US lokacija: Washington DC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 171
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jekica997 Prikaz poruke
Pozdrav!
Planiram sledece leto da idem preko work and travel programa u Americi.
Posto se status provera od maja. Ako me izvuku da li imam vremena kad se vratim septembra da posaljem dokumentaciju?
Do septembra nece ni poceti intervjui (pod uslovom da dobijes) a taj prvi korak (popunjavanje DS formulara) mozes da odradis i iz USA, online - nisu potrebna nikakva dokumenta.

Planiraj svoj zivot normalno bez osvrtanja "sta ako dobijem" jer se tada uvek nadje neko resenje makar bila na Marsu
Reply With Quote
  #34  
Staro 27.09.2017, 08:35
Ggaga Ggaga je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2017
US lokacija: Washington DC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 171
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tobi Prikaz poruke
Zdravo! Napunio sam 21 godinu,apliciram sam na prijavu.E sad,posto mi majka isto aplicira a ja imam 21 godinu,da li ona mene navodi? I ako dobije ona,da li je dobijam?

Unaprijed hvala!
Pa ne, pise u uputstvu da se prijavljuju deca do navrsene 21 godine. Ko je napunio 21 god moze sad za sebe da aplicira i ako ona dobije tebe ne moze da vodi.
Reply With Quote
  #35  
Staro 27.09.2017, 14:45
wakizashi wakizashi je offline
Član
 
Datum prijave: 25.08.2016
US lokacija: Miami, FL
YU lokacija: Belgrade,Serbia
Poruke: 23
Nepromenjeno

Srecno svima,nadamo se da cemo ove godine biti izvuceni!
Reply With Quote
  #36  
Staro 27.09.2017, 19:19
Trdza94 Trdza94 je offline
Član
 
Datum prijave: 07.08.2016
US lokacija: Beaumont/Texas
YU lokacija: Kikinda
Poruke: 7
Nepromenjeno

ljudi ja ne znam kako sam to uradio al sam se ja prijavio za dv2019 vec u februara 12. 2016. godine. Moze li neka pomoc kome da se obratim da se opet ne prijavim pa da me ne diskvalifikuju.
Reply With Quote
  #37  
Staro 27.09.2017, 19:30
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Gde li si se prijavio? Vise me brine kome si dao podatke? Neka agencija sa placanjem ili si negde nesto online pa da te oni kasnije prijave? Mislim da dupla prijava nece ni proci, tako su govorili prosle godine da dupla prijava ne prolazi...
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #38  
Staro 27.09.2017, 19:35
Trdza94 Trdza94 je offline
Član
 
Datum prijave: 07.08.2016
US lokacija: Beaumont/Texas
YU lokacija: Kikinda
Poruke: 7
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vlada33 Prikaz poruke
Gde li si se prijavio? Vise me brine kome si dao podatke? Neka agencija sa placanjem ili si negde nesto online pa da te oni kasnije prijave? Mislim da dupla prijava nece ni proci, tako su govorili prosle godine da dupla prijava ne prolazi...
prijavio sam se na sajtu https://www.dvlottery.state.gov/ . Znaci isto kao i za 2018 godinu sve isto,nikakve podatke racuna nisam dao,a stoji mi da sam prijavljen. Sad me zanima kome da se obratim da proverim dal je prijava validna.
Reply With Quote
  #39  
Staro 27.09.2017, 20:54
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Trdza94 Prikaz poruke
prijavio sam se na sajtu https://www.dvlottery.state.gov/ . Znaci isto kao i za 2018 godinu sve isto,nikakve podatke racuna nisam dao,a stoji mi da sam prijavljen. Sad me zanima kome da se obratim da proverim dal je prijava validna.
Preko zvanicnog sajta nema sanse da ste se prijavili tada. To je verovatno bio jedan od sjatova koji prodaju neku svoju uslugu. Gde Vam stoji da ste prijavljeni?
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #40  
Staro 27.09.2017, 21:21
Trdza94 Trdza94 je offline
Član
 
Datum prijave: 07.08.2016
US lokacija: Beaumont/Texas
YU lokacija: Kikinda
Poruke: 7
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Preko zvanicnog sajta nema sanse da ste se prijavili tada. To je verovatno bio jedan od sjatova koji prodaju neku svoju uslugu. Gde Vam stoji da ste prijavljeni?
U moje prijave. Dobio sam potvrdi email da sam prijavljen,al nigde ne mogu da nadjem confirmation number.

Last edited by Trdza94; 27.09.2017 at 21:32.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:59.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.