ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Denver, Colorado » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 17.10.2013, 08:13
gruja.kg.srb's Avatar
gruja.kg.srb gruja.kg.srb je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2013
US lokacija: Aurora, CO
YU lokacija: Kragujevac, Serbia
Poruke: 84
Pošalji Skype™ poruku korisniku gruja.kg.srb
Nepromenjeno

Na zalost nismo jos, dobili smo visok broj 51xxx, tako da cemo se nacekati do intervjua, ako uopste i dodjemo do njega . Ako bude, ne ocekujem pre septembra iduce godine. Sto se tice porodicnog odlaska sa decom, mislim da je Denver odlicna destinacija, miran je grad, mala stopa kriminala, ima dobrih skola, univerzitet, odlicna klima, grad sa puno zelenila i slicno.
Reply With Quote
  #12  
Staro 17.10.2013, 14:02
duvamisfromriverspreca duvamisfromriverspreca je offline
Član
 
Datum prijave: 14.10.2013
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik gruja.kg.srb Prikaz poruke
Na zalost nismo jos, dobili smo visok broj 51xxx, tako da cemo se nacekati do intervjua, ako uopste i dodjemo do njega . Ako bude, ne ocekujem pre septembra iduce godine. Sto se tice porodicnog odlaska sa decom, mislim da je Denver odlicna destinacija, miran je grad, mala stopa kriminala, ima dobrih skola, univerzitet, odlicna klima, grad sa puno zelenila i slicno.
Grujo hvala puno na informaciji. Nadam se da cete uskoro otici a i moji su zainteresovani za Denver. Kad bude nesto novo javi. Nadam se da se vidimo u Denveru kad i mi Boze zdravlje dodjemo
Reply With Quote
  #13  
Staro 17.10.2013, 14:06
duvamisfromriverspreca duvamisfromriverspreca je offline
Član
 
Datum prijave: 14.10.2013
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Taji Prikaz poruke
Ja sam u Colorado Springs-u, nekih 50-ak milja juzno od Denvera. Na ovom dolje linku naci cete mnogo informacija o Denveru i Coloradu uopste. Mozete i sami da se prijavite na forum pa da pitate ljude od tamo sve sto vas zanima. Jako su susretljivi svi na forumu i sigurna sam da necete ostati bez odgovora.
Cula sam da u Denveru zivi i radi negdje oko 3000 nasih ljudi sa Balkana (ako vam taj podatak nesto znaci), dok ovdje kod mene nas ima samo nekih 300-injak

Jedino znam da je, iz nekog razloga (mozda nadmorska visina), mnogo zdravije zivjeti ovdje u Colorado Springs-u nego u Denveru, barem tako kaze ovdasnje domace stanovnistvo, mnogo je prirode u kojoj moze da se uziva a industrije uopste nema. Zadnju fabriku u mom gradu su zatvorili u martu prosle godine. E sad, Denver je mnogo veci grad, ima vecu ponudu sto se tice izlazaka i nocnog zivota.....ali ja ne bih mijenjala COS za Denver



Zelim vam sve najbolje, pa kad dodjete u Denver da se nadjemo i popijemo skupa u cast GC i DV Lottery

http://www.city-data.com/forum/colorado/

hvala na informacijama, lepo je znati nesto novo.
Kakva je situaciju sto se tice poslova i stanova ? Koliko si dugo vec tamo?
Reply With Quote
  #14  
Staro 17.10.2013, 16:16
gruja.kg.srb's Avatar
gruja.kg.srb gruja.kg.srb je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2013
US lokacija: Aurora, CO
YU lokacija: Kragujevac, Serbia
Poruke: 84
Pošalji Skype™ poruku korisniku gruja.kg.srb
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik duvamisfromriverspreca Prikaz poruke
Grujo hvala puno na informaciji. Nadam se da cete uskoro otici a i moji su zainteresovani za Denver. Kad bude nesto novo javi. Nadam se da se vidimo u Denveru kad i mi Boze zdravlje dodjemo
Dogovoreno Koji ste vi broj? Vi cete sigurno pre nas Ono sto zaboravih da kazem je i to da je Aspen (najpoznatiji ski centar u Americi) kao i Rocky mountains blizu Denvera, tako da ko voli zimske carolije, ovo je takodje odlicna destiinacija Denver nije klasican americki grad, nema puno nebodera u staklu i slicno, downtown area nije mnogo velika, ali je zato rezidential area odlicno osmisljen, svako naselje ima po neki park sa nekim jezercetom, puno zelenila. Takodje ima dobrih muzeja, prelepa botanicka basta, veliki zoo vrt, odlican aqua park i luna park, akvarijum, puno dobrih restorana, shopping i outlet centara, tako da poseduje sve sto jedan grad treba da ima. Ono sto je dobro jos je to sto je to prema statistikama grad koji se zadnjih nekoliko godina konstantno razvija, stopa nezaposlenosti stalno opada. Jos jednom da ponovim, nama je bilo divno tamo kada smo bili pre par godina, nadam se da ce se i vama svideti Puno srece i vama, pa nista da pijemo onda kafu u Starbucks-u ako bog da Sve najbolje!!!
Reply With Quote
  #15  
Staro 18.10.2013, 13:04
duvamisfromriverspreca duvamisfromriverspreca je offline
Član
 
Datum prijave: 14.10.2013
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik gruja.kg.srb Prikaz poruke
Dogovoreno Koji ste vi broj? Vi cete sigurno pre nas Ono sto zaboravih da kazem je i to da je Aspen (najpoznatiji ski centar u Americi) kao i Rocky mountains blizu Denvera, tako da ko voli zimske carolije, ovo je takodje odlicna destiinacija Denver nije klasican americki grad, nema puno nebodera u staklu i slicno, downtown area nije mnogo velika, ali je zato rezidential area odlicno osmisljen, svako naselje ima po neki park sa nekim jezercetom, puno zelenila. Takodje ima dobrih muzeja, prelepa botanicka basta, veliki zoo vrt, odlican aqua park i luna park, akvarijum, puno dobrih restorana, shopping i outlet centara, tako da poseduje sve sto jedan grad treba da ima. Ono sto je dobro jos je to sto je to prema statistikama grad koji se zadnjih nekoliko godina konstantno razvija, stopa nezaposlenosti stalno opada. Jos jednom da ponovim, nama je bilo divno tamo kada smo bili pre par godina, nadam se da ce se i vama svideti Puno srece i vama, pa nista da pijemo onda kafu u Starbucks-u ako bog da Sve najbolje!!!

Ma pre cete vi sigurno. Taman da nas ima ko docekat u USA a ako bude obrnuto isto vazi. Iskreno, meni je veoma bitno sve ovo sto si naveo ali i to da su cene ipak manje nego u Sijetlu ili NY koji su nam isto u opticaju. Za pocetak svakome treba odredjena lova. Kada se ide sam onda je to manje ali viseclane porodice ipak treba da vise vode racuna. Ja sam navikao na sve tako da mogu svasta da podnesem a za decu ipak treba lepo da bude.
Toliki broj luna parkova mi govori da ce me deca maltretirati svaki put kad krenemo u setnju
A tu kafu pijemo sigurno mada moze i nesto zestoko da se zalije novi pocetak
Reply With Quote
  #16  
Staro 22.08.2014, 12:13
highvoltage84 highvoltage84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.10.2010
US lokacija: Indiana,Franklin-Greenwood
YU lokacija: Leskovac,Srbija
Poruke: 124
Pošalji Skype™ poruku korisniku highvoltage84
Nepromenjeno

Jel ziv Colorado, koja mesta su dobra u juznom delu Aurore?
__________________
1. prijava oktobra...tamo nekog 2010.
2. 01.05.2011. nisam izvučen
3. 15.07.2011. izvučen case no. EU2012000081xx
4. 10.10.2011. završeni lekarski pregledi
5. 12.10.2011. intervju
6. 13.10.2011. vize u pasošima
7. 20.03.2012. Adios amigos
Reply With Quote
  #17  
Staro 09.06.2015, 02:49
Knockout Knockout je offline
Član
 
Datum prijave: 09.06.2015
Poruke: 1
Nepromenjeno

Pozdrav svima!

Ima li nas u Denveru, ili tek neko planira da ide? Ja napokon letim u cetvrtak, svako drustvo tamo ce dobro doci.
Reply With Quote
  #18  
Staro 09.06.2015, 18:03
Cunami Cunami je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2012
Poruke: 44
Nepromenjeno

Ja letim u septembru
______________________________________________
__________________
Prva prijava 15.10.2011. - Has not be selected.
Druga prijava 14.10.2012. - Has not be selected.
Treća prijava 02.11.2013. - Izvučeni 2015EU00031xxx
DS-260 Popunili i poslali 02.06.2014.
Ljekarski 21.05.2015. Eurofarm - Sarajevo
Interview 04.06.2015. - Sarajevo - Vize odobrene
Departure Day 06-Sep-2015.
Reply With Quote
  #19  
Staro 06.05.2017, 23:12
Orange8010 Orange8010 je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2017
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 13
Nepromenjeno

Postovi o zivotu u Denveru su stariji....ima li neko svjezije iskustvo?
Razmatramo mjesta za zivot, ovaj grad nam je u uzem izboru...bilo kakva pomoc bi dobro dosla.
Skole za djecu, poslovi, stanovi....
Hvala puno.
Reply With Quote
  #20  
Staro 03.07.2017, 00:12
Cipi Cipi je offline
Član
 
Datum prijave: 23.06.2016
Poruke: 29
Nepromenjeno

Da, i mene dobro bi mi dosle informacii za Denver ili Boulder Colorado.
Se resivme za tamu pa bi sakale poveke da znaeme za zivotot tamu. Ako ima nekoj na forumov koj ima informacii, daj pomognete.
Pozdrav
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Colorado Springs, Colorado - početak života u USA stizeljeto Lokacije u USA 192 24.12.2021 00:44

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:35.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.