ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 13.08.2019, 17:09
tardeli tardeli je offline
Član
 
Datum prijave: 23.02.2012
Poruke: 8
Nepromenjeno Porodično u USA

Pozdrav svima,
Zamolio bih sve koji imaju iskustva ili saznanja koja bi mogla da mi pomognu da napišu.
Naime, već 5-6 godina planiramo da se iselimo iz Srbije. Prvenstveno smo hteli preko asistenta iz Bg, onog čoveka iz Zemuna(Adriatic enterprise) da odemo u Kanadu, ali se to nekako izjalovilo jer se iz te kancelarije niko više ne javlja. Okrenuli smo se USA.
Nas je četvoro, supruga, dve cerkice 5 i 7 godina i ja. Supruga(31god) ima završenu višu - strukovni sumarski inzenjer, a posle toga i visoku dipl menadžer, dosta sla o poznaje engleski.
Ja imam 34 God, po struci dipl ekonomista, imam položen engleski u britanskom konzulatu IELTS sa ocenom 7. Član sam Mensa-e mada to ne znači ništa. Oboje radimo kao agenti prodaje (trg putnici po starom) ja 10 ona 6 godina.
Privatno se kinologijom već 10 godina, čuvamo samojede, a ja pored toga i sisam pse već 4 god.

E sad evo situacije:

Hoćemo da odemo u USA, ali nekako porodično. Da li postoji neki nacin mimo sreće sa Green card lottery.
Imamo prijatelje, jednu gospodju i njenog supruga izuzetno dobro situirane. Oni su Amerikanci žive u Mississippi, upoznali smo se preko pasa. Ti ljudi jako žele da nam pomognu da dodjemo tamo, ali ne znaju kako.

Molio bih bilo koga ko može pomoći da nas uputi šta bi mi i ovi naši prijatelji trebalo da uradimo da ostvarimo svoj san.

Hvala svima unapred.
Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 10:31.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.