ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #971  
Staro 03.11.2020, 14:46
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Exclamation

Citat:
Prvobitno poslao korisnik barakatsanja Prikaz poruke
Pozdrav,

Ja sam posle tog automatskog reply dobila I jos jedan email , da su dobili moja dokumenta I da je moj case number sada na redu .
Da ce me kontaktirati iz Ambasade kada ce biti intervju ili da ih pozovem posle isteka 3-6 nedelja da proverim ukoliko mi se oni ne jave.

E sad , pitanje, da li treba da se dobije I jos jedan email kojim potvrdjuju da su dokumenta uredu ili ne ?
Pomoglo bi nam kad bi znali koji si Case Number?
Samo opušteno, svi dobijaju iste auto-reply emailove.
Jednostavno ne treba ih ništa pitati do poslije nove godine, treba sačekati i vidjeti ko će pobjediti na izborima i hoće li se ban produžavati...
Zakazivanja svakako nisu moguća do isteka bana.
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #972  
Staro 03.11.2020, 14:49
barakatsanja barakatsanja je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.10.2020
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GiM Prikaz poruke
Pozdrav ljudi,

Poslali smo dokumenta sredinom Septembra meseca ali do danas nismo dobili (osim automatic replay-a) povratnu informaciju odnosno da li su dokumenta u redu ili ne.
U automatic mail-u pise da ce odgovoriti od 3-6 nedelja a ako se ne jave nakon toga da im se mi javimo.
Razumem celu situaciju,ban, uskoro ce izbori itd...ali me zanima da li neko ima ovakvo iskustvo i da li bi nas iskusniji posavetovali da sacekamo jos, ili da im posaljemo mail?
Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Pomoglo bi nam kad bi znali koji si Case Number?
Samo opušteno, svi dobijaju iste auto-reply emailove.
Jednostavno ne treba ih ništa pitati do poslije nove godine, treba sačekati i vidjeti ko će pobjediti na izborima i hoće li se ban produžavati...
Zakazivanja svakako nisu moguća do isteka bana.
Pozdrav,

Case number 2k . Tako da trebalo bi da se odvija brze, ali s obzirom na ban , moramo čekati .
Reply With Quote
  #973  
Staro 08.11.2020, 00:52
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Nepromenjeno

Opusteno ljudi. Treba sacekati jos. Ni mi nismo dobili mail da su dokumenta u redu jos, a poslali smo ih krajem septembra.

Dobio je Biden... bice bolje za sve nas posle nove godine!
Reply With Quote
  #974  
Staro 09.11.2020, 18:43
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Imam jedno pitanje ? Dobitnik sam Dv 2021,predao ds-260 u septembru,cekam jos mail za dokumente.Dogovoram neki posao za Dubai,tj ako bi isao dole nekih 3-4-5 mjeseci dok mi ne zakazu intervju za USA da li sad moram otkljucavati DS-260 i mjenjati u koje sam zemlje isao (jos nisam ni otisao nitiznam sigurno da li cu ici) i sta sam radio ili to sve obavljam u ambasadi na razgovoru ? Hvala unaprijed
Reply With Quote
  #975  
Staro 09.11.2020, 19:56
MatijaX's Avatar
MatijaX MatijaX je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 74
Nepromenjeno

@Ata93

Ma druže mani se Bliskog istoka. Ideš u USA najbolju zemlju na svijetu, a ti briješ o Dubaiju.
Reply With Quote
  #976  
Staro 09.11.2020, 20:04
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MatijaX Prikaz poruke
@Ata93

Ma druže mani se Bliskog istoka. Ideš u USA najbolju zemlju na svijetu, a ti briješ o Dubaiju.
Hahahah pa brate moj,ko je rekao da idem,ja kazem da nesto ganjam i ispitujem da ubijem ovih 3-4 mjeseca.Pitao sam ako neko zna oko toga,a to da li je Amerika najbolja vidjecemo kad odem.
Reply With Quote
  #977  
Staro 09.11.2020, 20:08
MatijaX's Avatar
MatijaX MatijaX je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 74
Nepromenjeno

@Ata93

Okay, al' ono. Imaš USA na dlanu takoreći, neki to čekaju cijeli život, mnogi ne dočekaju, a ti bi išao malo negdje drugdje.


Pa, objektivno USA jest najbolja zemlja na svijetu. Neki nisu uspjeli, pa zato okrivljuju tu zemlji gdje su otišli, a ne sebe.
Reply With Quote
  #978  
Staro 09.11.2020, 20:16
Ata93 Ata93 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.07.2020
YU lokacija: BiH
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MatijaX Prikaz poruke
@Ata93

Okay, al' ono. Imaš USA na dlanu takoreći, neki to čekaju cijeli život, mnogi ne dočekaju, a ti bi išao malo negdje drugdje.


Pa, objektivno USA jest najbolja zemlja na svijetu. Neki nisu uspjeli, pa zato okrivljuju tu zemlji gdje su otišli, a ne sebe.
Brate ne razumijes ti mene ocigledno.Ja pitam samo za ds-260 i sta trebam raditi ako odem,a logicno da cu iskoristii i zelenu kartu i otici u Ameriku,ako sve bude oke sa ambasadama,koronom i ostalom frkom.Nadam se da sad kontas. Nisam lud propustiti Ameriku zbog 3mjeseca posla u Emiratima.
Reply With Quote
  #979  
Staro 09.11.2020, 23:09
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MatijaX Prikaz poruke
@Ata93

Ma druže mani se Bliskog istoka. Ideš u USA najbolju zemlju na svijetu, a ti briješ o Dubaiju.
😀🤣🤣😀🤣😀🤣😀😀🤣😀🤣 😀 najbolju na svetu🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Smanji filmove
Reply With Quote
  #980  
Staro 10.11.2020, 00:42
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Ata93 Prikaz poruke
Brate ne razumijes ti mene ocigledno.Ja pitam samo za ds-260 i sta trebam raditi ako odem,a logicno da cu iskoristii i zelenu kartu i otici u Ameriku,ako sve bude oke sa ambasadama,koronom i ostalom frkom.Nadam se da sad kontas. Nisam lud propustiti Ameriku zbog 3mjeseca posla u Emiratima.
Bas nista za sada. Ako se nesto bitnije desi, ubaci se sta se promenilo kada se sledeci put bude morao popunjavati neki dokument. Ako je tacno u vremenu popunjavanja - sve je u redu.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:46.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.